Site Güvenliğiniz Her Zaman Önemlidir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Site Güvenliğiniz Her Zaman Önemlidir

Tufan Yıldız
tarafından 30 Aralık 2015 Çarşamba
Siz de dosya yükünüzü hafifletmek ve veri güvenliğinizi tam olarak sağlamak, uptime sıkıntısı çekmemek için internet sitemizi ziyaret ederek sitenizi güvence altına alabilir ve sitemizden ihtiyacınız olan paketi bularak sitenizi güvende tutabilirsiniz.
 

Site Güvenliğiniz Her Zaman Önemlidir

İnternet dünyası, insan hayatını oldukça kolaylaştıran çok büyük bir platformdur. Bu platformun içinde birçok değişik konuda açılan siteler vardır. Bu siteler uzun zaman harcanarak, emek verilerek kurulmuş bir nevi insanın kazanç kapısıdır. Ancak çoğu zaman kötü niyetli insanlar tarafından hedef alınır. Bu yüzden bu kadar emek harcayarak kurulan bir sitede muhakkak tedbirli davranmak ve güvenliğe önem vermek oldukça önemlidir. Kurulan sitenin güvenliğinin en üst düzeye çıkarılması ise en önemli kriterdir. Bu kötü niyetli kişilerin saldırılarından kurtulmak ve sitenizin güvenliğini sağlamak için ücretsiz ddos kullanabilirsiniz. Ddos saldırıları ile uğraşmamak için yapılması gereken ilk adım ise bu hizmeti veren firmalarla çalışmaktır.

Özel sanal sunucular olan vps’leri seçerken birçok kritere dikkat etmek gerekir. İlk adım vps alırken iyi bir araştırma yapmanızdır. Vps sunucu alırken en önemli konu yeterli disk alanınızın olup olmayacağıdır. Eğer saklayacağınız dosya sayısı çok fazla ise büyük bir disk alanına sahip olmalısınız. Alacağınız vps hizmeti, ileride artma ihtimali olabilecek dosya yükünüzü de kaldırabilmelidir. Bu yüzden disk alanının tüm ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde olması çok önemlidir. Özellikle ddos saldırılarından korunmak için öncelikli olarak ya ucuz vps ya da dedicated sunucu sahibi olmak gerekir.

Normal paylaşımı olan bir hosting hizmeti ile saldırı altında olabilme ihtimaliniz çok yüksektir. Bunun bir diğer anlamı da sunucunun saldırı altında olmasıdır. Bu durumda hosting firmasının yapması gereken saldırıdan korunmak için hesabınızı kesmektir. Linux ile bu tür bir risk almadan rahatlıkla saldırılara karşı durabilirsiniz. Tüm veri güvenliğiniz tam koruma altındadır. Yedekleme ve yüksek performanslı donanım yapısı sayesinde tüm kontroller yapılarak hosting hizmetini en sağlıklı şekilde alırsınız.

Neden sadecelinux.com’u seçmelisiniz?

  • Her zaman müşteri ve çözüm odaklı çalışır.

  • Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

  • Satış sonrası destek hizmeti her zaman elinizin altındadır.

  • Ürettiği çözümler ile müşterilerinin çıkarını ön planda tutar.

Siz de dosya yükünüzü hafifletmek ve veri güvenliğinizi tam olarak sağlamak, uptime sıkıntısı çekmemek için www.sadecelinux.com internet sitemizi ziyaret ederek sitenizi güvence altına alabilir ve sitemizden ihtiyacınız olan paketi bularak sitenizi güvende tutabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons