Skype’ın Video Mesajlaşma Özelliği Kullanıma Sunuldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Skype’ın Video Mesajlaşma Özelliği Kullanıma Sunuldu

Can Devecioğlu
tarafından 16 Şubat 2013 Cumartesi

 

İnternet üzerinde video konferans şeklinde ve sesli görüşmede çığır açan Skype yeni bir özelliğini daha kullanıma sundu. Android, iOS, Mac OS, Windows gibi neredeyse tüm platformlarda kullanılabilen Skype’ın video mesajlaşma özelliği sayesinde kullanıcılar birbirlerine birkaç saniyelik video mesajlar gönderebilecek. Üstelik bu özelliği kullanabilmek için internete bağlı olmanıza gerek kalmadan çevrimdışı şekilde de video mesajlaşma servisini kullanabileceksiniz.

Henüz Windows platformunda kullanıma sunulmadan video mesajlaşma özelliği kısa bir süre sonra Windows tarafında da kullanılabilecek. Ancak önemli bir detay olarak bu servisin Skype’ın ücretsiz servisleri arasında yer almadığını eklemek gerek. Yalnızca denemek amaçlı ücretsiz üyeliklere 20 adet video mesaj gönderim hakkı tanınıyor. Bu limiti aştıktan sonra ise aylık yaklaşık 5 dolar ödeyerek Skype Premium hizmetine geçiş yaptığınız taktirde tekrar kullanabiliyorsunuz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons