Snappgrip Akıllı Telefonunuzu Fotoğraf Makinesine Dönüştürüyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Snappgrip Akıllı Telefonunuzu Fotoğraf Makinesine Dönüştürüyor

Tufan Yıldız
tarafından 20 Ocak 2013 Pazar

 

Lee Harris tarafından geliştirilmiş olan Snappgrip akıllı telefonları fotoğraf makinesine çeviriyor. Bu aparat ile akıllı telefonlar ile fotoğraf çekmek daha kolay ve eğlenceli hal alıyor.

Snappgrip ile fotoğraf makinesindeki tutuş rahatlığını sağlayan Snappgrip, telefonların arkasına takılan normal kılıf şeklikde telefonu Snappgrip içine yerleştiriliyor. iOS ve Android işletim sistemli telefonlarla uyumlu bir şekilde çalışan Snappgrip Bluetooth ile cihaz arasında bağlantı kuruyor. Cihazınızı Snappgrip’e yerleştirip Bluetooth ile bağlantı kurdukdan sonra manzara portre gibi çekim modlarını, fotoğraf makinelerinde olan yarım basıldığında netleştirme tam basıldığında fotoğraf çeken deklanşör, zoom yapma özelliği gibi standart fotoğaf makinelerinde kullanılan özellikleri akıllı telefonumuzda fotoğraf makinesiymiş gibi kullanabiliyoruz.

snappgrip fotograf makinesi

3 farklı renk seçeneğine sahip olan Snappgrip’i micro usb ile şarj edilebiliyor üstelik 60 saat bekleme süresi bulunuyor. Dilerseniz Snappgrip’i sadece kılıf olarakda kullanabilirsiniz. Snappgrip’in yaratıcısı Lee Harris bu yaratıcı aparatı mart ayında satışa sunacak ve fiyatınıda 99 dolar olarak belirlemiş.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons