Son Günlerde Yapılan Operatör Çalışmaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Son Günlerde Yapılan Operatör Çalışmaları

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

Son Günlerde Yapılan Operatör Çalışmaları

 

son-gunlerde-yapilan-operator-calismalari

Son zamanlarda yaşanan internet ve operatör sıkıntıları, insanlarımızı epeyi bunaltmış durumda. Evdeki ADSL cihazları, modemler, hat internetlerimiz, telefon hatlarımız ve şebeke bağlantıları son günlerde aşırı derece sıkıntı yaratmış durumda. Vodafone ve Avea’da özellikle aşırı sıkıntı yaşadığımız günlerde, tüm internet işlerimizin kaldığı da kaçınılmaz bir gerçek. Turkcell hatlarında ve modemlerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmazken, Vodafone ve Avea operatörlerinde aşırı sıkıntılar çekiyoruz. Yapılamayan aramalar ve bağlanılamayan internetlerin neyden kaynaklandığını öğrenmeye çalıştığımız zaman da net bir bilgi sahibi olamıyoruz.

Son günlerde meşgul edilen Avea ve Vodafone müşteri hizmetleri, net bir bilgi vermemekle beraber bu sorunun ne zaman kalkacağı hakkında da tek bir bilgi vermiyor. Avea ve Vodafone üzerinde yaşanan bu sıkıntıların Turkcell’de yaşanmaması da Turkcell bünyesine ayrı bir kalite ekliyor. Zaten normal şartlarda da kimsenin diğer operatörlerle kıyaslayamadığı Turkcell, Türkiye şartlarında en iyi hizmeti verebiliyor. Özellikle son günlerde konuşulan Turkcell Super Online ADSL internet hizmeti de Turkcell bünyesinden oluşan bir yapı. Son zamanlarda oluşan bu sıkıntılar için kullanıcılar sık sık müşteri hizmetleriyle irtibat haline geçiyor. Müşteri hizmetlerinin verdiği bilgiye göre, Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde genel bir arıza var. Bu arıza için kesintisiz çalışmalarına devam eden operatörler, sorunun ne zaman ortadan kalkacağı hakkında net bir zaman da veremiyorlar. Sadece müşteri hizmetleri ile değil, üst yetkililerle de görüşmek isteyen kullanıcılar maalesef yetkililere erişim sağlayamıyor.

Doğuda meydana gelen olaylar nedeniyle bu tür kesintilerin yaşandığından da söz eden operatörler, kesintisiz şekilde çalıştıklarını üstüne basa basa söylüyorlar. Görüşmelerden yola çıkarak tahmine göre, gerçekten çalışmaların ne zaman sona ereceği hakkında bir fikir edinmek çok zor. Bazı kullanıcılar internetlerini şirket bünyesinde kullandıkları için de bütün işlerinin kaldığını söylediler ve çeşitli birimlere şikayette bile bulundular. Kendilerine göre haklı olan kullanıcılar da, bir yandan çalışmayı beklemek zorunda kalacaklar. Çünkü kesintisiz çalıştıklarını belirten operatörler,yoğun bir çalışmayla kısa süre sonra sorunu mutlaka ortadan kaldıracaklardır. Bu süreçte operatörler, doğal olarak kullanıcılardan da anlayış bekliyorlar.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons