Son yılların en başarılı dizi oyuncuları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Son yılların en başarılı dizi oyuncuları

Tufan Yıldız
tarafından 5 Şubat 2016 Cuma
Herkesin genellikle favori dizisi, favori oyuncusu hatta favori yapımcısı olduğunu düşünüyorum. Son yıllar da oldukça fazla başarı gösteren dizi oyuncularından bazılarına değineceğim. Bakalım listemiz de kimler var. :)
 

Son yılların en başarılı dizi oyuncuları

Herkes için akşam saatleri yaklaşmaya başladığı zaman kimisi eğlencesini düşünmesine rağmen ülkemiz de çoğu kişi bugün için hangi dizisinin olduğunu düşünüyor. Tüm gün iş yerinde yorulduktan sonra evde karnını doyurduktan sonra kendilerini televizyon karşısında buluyorlar. Herkesin genellikle favori dizisi, favori oyuncusu hatta favori yapımcısı olduğunu düşünüyorum. Son yıllar da oldukça fazla başarı gösteren dizi oyuncularından bazılarına değineceğim. Bakalım listemiz de kimler var. 🙂

1) Son günlerde 25 Aralık’da vizyona giren Delibal filmi ile herkesin ilgisini çeken başrol Çağatay Ulusoy karakterinden bahsetmek istiyorum. Ulusoy 2010 yılında Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmayı başardı. Yarışma da birinci olması ile birlikte Çağatay için yeni bir dönem başladı. Adını Feriha Koydum dizisi ile halkın gönlünde başarılı oyunculuğu ile sempati topladı. Bununla birlikte Emir’in Yolu ve Medcezir dizilerinde başrol oynadı.

Anadolu Kartalları ve Delibal filmlerinde aynı şekilde başrol oyuncu olarak rol aldı. En başarılı dizi oyuncuları listesinde kendisine yer verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu yazımızda canlı televizyon izle sizlerle buluşmaya devam ediyor.

2) Manken ve oyuncu olarak hayatını sürdüren başarılı bir karakterden bahsetmek istiyorum. 1 Temmuz 1991 Ankara doğumlu olan Serenay Sarıkaya 15 yaşında katıldığı yarışma ile magazin alemine adım attı. Sarıkaya için yarışmanın jürisi özel ödülü uygun gördü.

Sarıkaya bununla birlikte Şaşkın ve Plajda filmlerinde yardımcı karakter olarak rol aldı. 2008 yılında dizi hayatı Peri Masalı ve Limon Ağacı dizileri ile başladı. Lale Devri dizisi ile halkın gözüne girmeyi başaran Sarıkaya günümüz de birçok kişi bu dizide oynadığı başrol sayesinde tanıyor. Lale Devri ardından Medcezir dizisinde aynı şekilde başrol karakter olarak rol alıyor.

Başarılı oyunculuğu ile halkın gözünde sevilen karakterlerden bir tanesi.

3) Dizi oyunculuğu ile herkesin gönlünü kısa süre içerisinde kazanan eski manken Burak Özçivit geçmişine bakalım. 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasında gelecek vaat eden yarışmacı olarak seçilmiştir. Bununla birlikte birkaç ajans ile mankenliğe başlamıştır. Best Model of The World’e katılarak dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmeyi başarmıştır.

Birçok dizi içerisinde oyunculuğu ile halkın gözünde sevilen bir karakter olmayı başardı. Günümüz de ise Kara Sevda dizisinde Kemal Soydere karakterini canlandırmaktadır.

Kaynak: http://www.kolaytv.com/

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons