Sosyal Medyada Gündem | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sosyal Medyada Gündem

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Sosyal Medyada Gündem

sosyal-medyada-gundem

Gündem Yaratan Sosyal Medya Teknolojik ürünler artık hayatımızın her köşesinde yerlerini almış bir vaziyette kullanımı gerçekleşmektedir. Bu alanda bilim konusunda yapılan araştırımalar sonucunda elektronik sanayinin ortaya çıkardığı teknoloji gündem konusu olarak en çok akıllı telefon kullanımında kendini göstermektedir. Sosyal medya araçlarını kullanan kişiler ellerinden hiçbir zaman düşürmedikleri akıllı telefon olarak kullandıkları fakat bilgisayar işletim sistemlerini de içinde barındıran bu cihazlar aslında yürüyen ofis konumuna gelmiş durumdadır. Gündem oluşturma konusunda sosyal medyada gündem hafta başarında facebook kullanıcıları kendi aralarında yapmış oldukları paylaşımlar ile birçok konu inceleme ve karşılaştırma fırsatı bularak haftalık sosyal medyada gündem yaratma konusunda çok başarılı çalışmalar yapmaktadırlar.

Bu aşamada internet kullanımı ve sosyal medya ağları üzerinden yapılan foto galeri paylaşımları her tür aktivite nedir nasıl yapılır sorularını kimseye danışmadan internet araştırmaları yapmadan doğrudan cevaplarını bulmam fırsatını yakalamaktadırlar. Teknolojik ürünler konusunda yapılan reklam çakılmaları akıllı telefon uygulamaları olan apple ve android seçenekleri arasında birçok kolaylıkta beraberinde sunulmaktadır. Akıllı telefon seçenekleri olarak samsung Google player uygulaması işle boy gösterirken diğer akıllı telefon seçenekleri sony, Nokia, casper, general mobile kendi içlerinde kurmuş oldukları uygulamalar ile hizmet vermektedirler.

Artık günümüzde teknolojik ürünler seçenekleri olarak rahatlıkla internet alışverişlerinde bilgisayar ve diğer ürünler olan dijital ürünler, ana kart, usb ürünleri, monitör, Microsoft ürünleri, yazıcılar, tarayıcı net work ürünleri bulmanız kolaylaşmaktadır. Özellikle internet alışveriş işlemlerinde kullanılan teknolojik cihazlar öncesinde karşılaştırma yaparak inceleme fırsatı da sunarak satın almadan önce bilgi sahibi olunmasına olanak sağlamaktadır. Bu konularda iletişim sağlanmasında ve internet kullanımında değişik kampanyalar yaparak alışveriş kolaylığı sağlayan avea, turkcell, ttnet, Telekom tarifeleri ile de fark yaratmaktadırlar. Kullanıcılarının nasıl uygulama işlerine gelirse o tür seçenekleri kullanmaları ayrıca istedikleri an değişim yapabilmeleri teknolojik ürünler seçeneklerinde de aynı uygulamaları kapsamaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons