Takip Edilmesi Gereken Vloggerlar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Takip Edilmesi Gereken Vloggerlar

tarafından 23 Mart 2016 Çarşamba

 

Takip Edilmesi Gereken Vloggerlar

Takip edilmesi gereken vloggerlar aynı zamanda youtube Türkiye’nin ünlü isimleri. Daha çok moda, giyim ve stil vlogglarıyla ön plana çıkan bu isimler, aynı zamanda bir moda ikonu olma yolunda ilerliyorlar.

Moda blogger anlayışını vlogger olarak yansıtan bu isimler, aynı zamanda farklı reklam anlaşmaları ile de kozmetik firmalarının reklamlarını başarılı bir şekilde uyguluyorlar.

İzleyicilerin sıkılmadan takip edeceği moda vloggerlarını bu listede bir araya getirmeye çalıştık.

1. Duygu Özaslan

En çok izlenen vloggerlardan birisi olan Duygu Özaslan; moda, giyim, stil ve sanat gibi konuları harmanlayan vloglarıyla oldukça fazla izleniyor.

2. makyajmidedin

Makyajmıdedin adlı youtube kanalıyla farklı bir vlog makyaj konsepti yakalayan Ayşegül, şu an youtube’da 100 binden fazla aboneye sahip, başarılı bir vlogger.

3. Merve Özkaynak

En çok izlenen vloggerdan birisi Merve Özkaynak, farklı günler için özel makyaj tüyoları ve etkili kremleri de ele alan bir video konseptine sahip.

4. Sebi Bebi

Sebi Bebi en başarılı vloggerlardan birisi hatta youtube ve blogger camiasında moda bloggeri ve vlogger denildiğinde genel olarak akla ilk gelen isimlerden birisidir.

Kendisi aynı zamanda eski bir blogger ve zamanla kendisi geliştirmiş, farklı vlog konseptleriyle izleyicilerin büyük ilgisini toplamıştır. Şimdilerde ise 500 bine yakın abone sayısı var.

5. Meryem Can

O bir üniversite öğrencisi aynı zamanda pek çok eğlenceli vlogları ile ilgi çeken bir vlogger. Meryem, oldukça fazla seviliyor ve yüz binlerce aboneye sahip. Kendisi mutlaka takip edilmesi gereken vloggerlardan birisidir. Hem makyaj hem de çeşitli sohbet eğlence vloglarıyla youtube kanalı bulunuyor.

6. Elif Yalcin

Meryem Can’ı sevdiyseniz, Elif Yalcini de seversiniz. İki arkadaş çok güzel videolar yapıyorlar. Hepsi birbirinden eğlenceli ve farklı video konseptleri ile vlog yapıyorlar.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons