Tamir Teklif İle Uzman Ustalar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Tamir Teklif İle Uzman Ustalar

tarafından 23 Haziran 2017 Cuma

 

Araç sahibi olmak oldukça keyifli ve konforlu bir iştir. Özellikle erkekler mutlaka bir otomobillerinin olmasını isterken, bu otomobille ilgilenmekten ise büyük zevk almaktadır. Otomobil sahipleri gözleri gibi baktıkları araçlarına en iyi bakımın yapılmasını isterler. Bunun için servis konusunda en kalitelisini ve müşteri memnuniyeti yüksek olanı tercih ederler.

Ancak her servise ulaşmak ya da nasıl bir hizmet verdiğini bilmek ne yazık ki mümkün değildir. Birçok kişi çevresinde yer alan oto servisleri arasından tercih yapmak zorunda kalır. Ancak akıllarında yine de daha iyisi var mıdır sorusu oluşur.

Bununla birlikte oto servislerinin de belirli çevrenin dışına çıkma ve müşteri sayısını arttırma gibi bir lüksü bulunmamaktadır. Servis reklamını ne kadar iyi yaparsa yapsın belirli bir yere kadar ulaşabilecektir. Hal böyle olunca oto servisleri de ne kadar kaliteli hizmet verirse versin müşteri sayısını hak ettiği sayıya çıkartamaz.

İşte bu aşamada araç sahiplerinin nerede olursa olsun en iyi servisten hizmet alması ve oto servislerinin daha fazla kişiye ulaşması için Tamirteklif.com sitesi devreye girmektedir. Tamirteklif.com sitesi otomobil bakım, onarım gibi önemli işlemlerde araç sahiplerinin ve oto servislerinin çok daha geniş bir alana ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Üyelik sistemi ile çalışan sitede araç sahipleri be oto servisleri bir araya getirilir. Teklif usulü ile işleyen Tamirteklif.com, müşterilerin en uygun fiyatla hizmet satın almasını sağlayacaktır. Bununla birlikte oto servislerinin de kaliteyi uygun fiyata sunmasına ve daha geniş bir kesime hitap etmesine destek olacaktır.

Tamirteklif.com sitesinin işleyişi oldukça kolaydır. Siteye üye olan araç sahipleri, araçları için istedikleri hizmeti otomobillerinin resmi ile birlikte siteye yüklerler. Tamirteklif.com sitesi ise bu talebi üyesi olan tüm oto servislerine ileterek bu hizmeti ne kadar fiyata yapacaklarını sorar.

Servisleri hizmet için belirledikleri en uygun fiyatı teklif olarak sunduktan sonra bekleme aşamasına geçer. Oto servislerinden teklifleri toplayan Tamirteklif.com sitesi bu teklifleri müşteriye iletir. Site sayesinde istenilen hizmetin en uygun hangi servis tarafından yapılacağı kolaylıkla görülecektir. Teklifleri değerlendirdikten sonra birisini tercih eden müşteri, Tamirteklif.com sitesi sayesinde en uygun fiyatlı işlemi gerçekleştirmiş olacaktır.

 

Tamirteklif.com’ a ulaşmak için tıklayınız.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons