TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

tarafından 23 Eylül 2016 Cuma

 

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

teknoloji-ve-ekonomi-universitesi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi kuruluşu başkent Ankara’ da gerçekleştirilmiştir ve eğitimlerine Ankara’ da devam etmektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi kapsamında eğitim veren bölümler eğitim konusunda ve diğer sosyal ve kültürel alanlarda oldukça başarılı öğrenciler yetiştirmekte ve onlara çok fazla donanım kazandırmaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi kapsamında yer alan öğrenci yurtları da oldukça iyi ve konforlu durumdadır. Öğrenci konuk evi olarak adlandırılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi yurtları 1032 öğrenci kapasiteli olup 408 tane çift kişilik 192 tane tek kişilik ve 24 tane de engelliler için tasarlanmış konforlu odalara sahip.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi yurtlarında 24 saat sıcak su imkanı vardır ve 7 gün 24 saat güvenlik konusunda oldukça ilgili çalışanları ve çalışmaları vardır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğrenci yurtlarında klimalar, mini buz dolapları ve yataklar yatakların yanlarında çalışma amaçlı masalar ve yatak malzemeleri yer almaktadır. Günlük oda temizlikleri ve çöp alma işlemleri günlük olarak yapılmaktadır.

Ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi içerisinde bulunan ortak sosyal kullanım alanları ve yaşam alanları sayesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğrencileri vakitlerini oldukça iyi bir şekilde geçirebilmektedir ve eğitimlerine fayda sağlamaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi içerisinde yer alan çamaşırhaneler ve kurutmacılar da öğrencilerin konforlu bir şekilde yaşamalarını sağlamaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi mezunları oldukça iyi bir eğitim seviyesi işlem mezun olabilirler ve mezun oldukları zaman çeşitli alanlarda kolayca iş bulabilirler. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi mezunlarının sektör liderleri tarafından oldukça sık tercih edildiği unutulmamalıdır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons