Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu

tarafından 15 Temmuz 2016 Cuma

 

TOP ELEVEN FUTBOL MENAJERLİĞİ SİMÜLASYON OYUNU

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu son zamanlarda sosyal medya araçları üzerinden oynanan ( özellikle facebook) futbol menajerliği simülasyon oyunudur. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu son derece güzel tasarlanmış bir menajerlik oyunudur. Futbol menajerliği sosyal medya üzerinde simülasyon olarak oynanmaktadır. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu 2010 yılında çıkmıştır. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyununun ilk çıkış amacı ise sosyal medya üzerinde bu tarz oyunların olmayışı ve bu durumun giderilmesine yöneliktir. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu 2011 yılının Kasım ayından beri mobil cihazlar içerisinde yer almıştır. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu Android ve IOS için güncellemeler yapmaktadır.

Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyununda token adı verilen jetonlar ve yeşil renkli kâğıt sanal paralar kullanılmaktadır. Oyunun içerisinde kullanılan token adı verilen sarı renkli jetonlara sanal sözleşmeler ve sponsorluklar imzalayarak sahip olmanız mümkün iken daha çok token(jeton) için ücret ödeme yollarınız ve ücret karşılığında tokenlere sahip olma yollarınız açık. Ücret ödeyerek Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu içerisinde token almak için kredi kartı kullanıyorsunuz. Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu grafiklerinden bahsedecek olursak; Top Eleven Futbol Menajerliği Simülasyon Oyunu için tasarlanmış olan grafikler son derece kaliteli ve gerçekçi olmuş. Top Eleven Futbol Menajerliği oyununu dilerseniz indirebilir ve siz de bu keyifli yolculuğa çıkabilirsiniz. Üstelik Top Eleven Futbol Menajerliği oyununu indirmek ücretsiz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons