Top Eleven Menajerlik Oyunu – Hiç Para veya Token Harcamadan Şampiyonalar ve Kupalar Kazanmak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Top Eleven Menajerlik Oyunu – Hiç Para veya Token Harcamadan Şampiyonalar ve Kupalar Kazanmak

tarafından 30 Ağustos 2016 Salı

 

Top Eleven Menajerlik Oyunu – Hiç Para veya Token Harcamadan Şampiyonalar ve Kupalar Kazanmak

 

Top-Eleven-Oyunu-Şampiyonluk-Kazanmak

Top eleven oyununda yükseldikçe, beklentinin ve verilmesi gereken öz verinin de arttığını söylemek mümkündür. Her sezon ayrı bir titizlikle ele alınmalı ve planlanmalıdır. Üstelik bir üst lige çıktığınızda sizin gibi üst lige çıkmış kişiler yani daha başarılı kişiler rakibiniz olurlar. Top eleven oyunundaki başarıyı harcanan para ile orantılı gören kişiler de vardır. Bu kişiler para harcamayı bıraktıklarında takımlarının düşüşe geçtiğini görürler. Durum her zaman böyle olmak zorunda değildir. Uygulanabilecek birkaç taktikle hiç para harcamadan yani token satın almadan dahi top eleven oyununda başarı adımlarını tırmanmak mümkündür.

Top eleven’da başarılı olmanın ilk yolu, oyunda her sezon başarılı olamayacağınız gerçeğini kabul etmektir. Oyunda yükseldikçe sizin gibi lig atlamış başarılı kişilerle yüzleşeceğiniz için sabırlı olmanız ve planınızı uzun vadeye yaymanız gerekiyor. Top eleven türü menajerlik oyunlarında başarı için gerekli en önemli bilgi budur. Uzun vadede planlar yapmanız gerekir.

Oyunda başarılı olmanız için, hiç çıkmadan, başında saatlerce zaman ayırarak oynamanız gerekmez. Hızlı adımlar atarsanız, gelişmenizin yavaşlayacağı noktaya da o kadar hızlı gelirsiniz. Oyunda genç ve güçsüz oyunculara yatırım yapmakta bu oyuncuların gelişimini beklemekte ve onlarla birlikte yükselmekte fayda vardır. Genç oyuncular yaşlandıkça bu oyuncuların değiştirilmesi de gerekir. Yedeklerinizin çok yönlü olmaları bir oyuncunun sakatlanması durumunda faydalı olacaktır. Takımınızın kendi kendine yetmesi için en önemli iki bilgi bunlardır.

Her oyuncu en yüksek ücretli ve güçlü futbolcuları satın almak ister. Dikkat edilmesi gereken bunun sonunun olmadığıdır. Kaliteli oyunculardan oluşan kaliteli bir takım kurdunuz diyelim, oyuncularınız yaşlandığında değiştirilmeleri gerekecek ve bu da masraf anlamına geliyor. Sürekli olarak oyuncularınıza masraf yapamayacağınız için, genç oyunculara yatırım yapmanız gerekiyor tabi bu noktada takım kalitesinden de bir miktar ödün vermek durumundasınız. Söylediğimiz gibi sürekli olarak zirvede kalmanız top eleven oyununda mümkün değildir. Tabi tokenler satın almıyorsanız veya çeşitli top eleven hilelerini denemiyorsanız. Oyunda takım kalitesini belirli bir seviyede tutarak başarılı olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons