Tüp Bebek Merkezi İçin Kıbrıs Tercih Ediliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Tüp Bebek Merkezi İçin Kıbrıs Tercih Ediliyor

tarafından 21 Ağustos 2017 Pazartesi

 

Cyprusivf.net ile en iyi tüp bebek tedavisi hizmetlerinden faydalanıp, siz de hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak faaliyet gösteren Doğuş Tüp Bebek Merkezi, yıllardır birçok hastayı hayallerine kavuşturmuştur. Bildiğiniz gibi, ülkemizde tüp bebek tedavisi için bazı yasal düzenlemeler bulunmaktadır. Bu düzenlemelerin bazıları bu alanda hizmet veren merkezlerin elini kolunu bağlamakta, vatandaşların taleplerini tam olarak karşılamalarını olanaksız hale getirmektedir. Bu nedenle, bu konuda daha esnek olduğundan Kıbrıs Tüp Bebek olarak hizmet sunmak zorunda kalmışlardır.

Türk vatandaşlarına vize uygulaması olmadığından Türk vatandaşları sadece kimlikleri ile kolayca Kıbrıs Tüp Bebek merkezlerine gelerek tedavi olabilmektedirler.

Tedavi süreniz boyunca, kalacak yer, ulaşım gibi sorunlarınıza da etkin çözümler sunan Doğuş Tüp Bebek Merkezi, sizlerin sadece tedaviye odaklanmanızı ve stresten uzak kalmanızı, bu sayede başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Bu tedavi yöntemi, anne adayından ve baba adayından alınan hücrelerin laboratuvar ortamında geliştirilmesi ve döllendirilmesi, belirli bir seviyeye gelen embriyoların anne rahmine transfer edilmesi sürecinden ibarettir.

Bu aşamadan sonra annenin hamileliği gerçekleşmekte ve hamilelik boyunca gereken sorumluluğu yerine getiren annenin bebeğine kavuşması ile son bulmaktadır.

Bu tedaviye başlamadan önce dikkat edilmesi gereken husus, eşlerin birkaç ay denemeyle tedaviye gelmek yerine yaklaşık 1 yıl boyunca haftada en az 2 defa hiçbir korunma yöntemine başvurmadan ilişkiye girmeleri sonucunda hamilelik gerçekleşmediği takdirde tedaviye gelmeleridir. Eğer anne adayının yaşı 35’in üstünde ise bu süreyi 6 ay ile sınırlandırabilirsiniz.

Tedavi için Doğuş Tüp Bebek Merkezi’ne gelen hastalar ayrıntılı muayeneye tabi tutulurlar. Muayene sonucunda hastanın tedaviye uygun olup olmadığı, gerçekten tedaviye ihtiyacı olup olmadığı belirlenir. Tedaviye uygun olduğu değerlendirilen hastanın tedavisi planlanır.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi sadece bebeği olmayan hastaların tedavisini değil aynı zamanda belirli bir cinsiyet seçimi yapmak isteyen hastaların taleplerini de yerine getirmektedir.

Yaşı çok geç olmayan kişiler için cinsiyet seçimi, %100 olumlu sonuçlanabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve irtibat için www.cyprusivf.net adresini ziyaret edebilir, iletişim bölümünde tedavi merkezi ile irtibat kurabilir ve aklınıza takılan her türlü konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons