Turkcell Müzik ile Fizy İşbirliği Yaptı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Turkcell Müzik ile Fizy İşbirliği Yaptı

Arman Emyan
tarafından 23 Şubat 2015 Pazartesi
Turkcell'in müzik uygulaması, Türkiye'nin en popüler dinleme servisi olan Fizy ile entegre edildi. Fizy listeleri artık Müzik uygulamasında görüntülenebilecek.
 

Turkcell’in 2011 yılında satın almış olduğu, Türkiye’nin aktif online müzik dinleme portalı olan Fizy artık Turkcell Müzik uygulamasına monte edilmiş durumda. Uzun süredir bu uygulama üzerinde çalışmalarını sürdüren Turkcell, sonunda online müzik dinleme servisini kendi uygulaması ile birleştirmeyi başardı.

Geçtiğimiz yıl gündeme gelen iddialar böylelikle kesinlik kazanmış oldu. Ekim ayında Turkcell’in Fizy ile birleştirilmesi kararı alınmıştı. Birleşme sonrasında yeni bir uygulama beklentisi ortaya çıkmıştı ve biraz gecikmeli olarak uygulama sonunda geldi.

Android ve iOS platformunda yer alan uygulamayı indirerek artık Fizy listelerinize erişim sağlayabileceksiniz.

Güncellediğiniz uygulama sonrasında Turkcell Müzik ve Fizy logolarını göreceksiniz. Turkcell cephesinden ise konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmiş durumda değil.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons