Twitter'dan Alışveriş Özelliği | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’dan Alışveriş Özelliği

Tufan Yıldız
tarafından 14 Şubat 2013 Perşembe
Dünyanın en büyük sosyal ağlarından olan Twitter, gün geçtikçe daha sistemine daha çok özellik eklemeye başlıyor. Bunlardan birtanesi ise tweet sistemi ile alışveriş yapma.
 

Dünyanın en büyük ikinci sosyal ağı olan Twitter’dan yeni bir özellik geldi. Kullanıcılarının Twitter hesaplarıyla alışveriş yapmasını sağlayan özellik şuan için tam anlamıyla yaygın olmasada ilerlediğimiz günlerde yeni bir alışveriş trendinin doğması an meselesi.

Twitter hesaplarıyla birlikte alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar https://sync.americanexpress.com adresine girerek kredi kartı hesap bilgileriyle Twitter hesaplarını eşleştirmeleri gerekiyor. Hesap birleştirme işlemi tamamlandıkdan sonra alışveriş yapmak istediği ürünün anahtar kelimesini Tweet olarak attığı taktirde sipariş alınıyor. Tweetin akabininde alışveriş yapmak isteyen kullanıcı onay tweeti attıkdan sonra alışveriş gerçekleşmiş oluyor.

İlerlediğimiz günlerde Twitter’da ki yeni alışveriş özelliğinin ne derece rağbet görüp görmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons