Twitter’ın Halka Arzı Tekrar Gündemde | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Twitter’ın Halka Arzı Tekrar Gündemde

Can Devecioğlu
tarafından 4 Ocak 2013 Cuma

 

Ülkemizde de kullanımı giderek yaygınlaşan, dünyanın en büyük ikinci sosyal ağı Twitter, Facebook veya Google gibi herhangi bir reklam programı uygulamıyor. Beyaz Saray’dan aldığı yıllık bağışlar sayesinde ayakta kalan Twitter hakkında ortaya atılan halka arz iddialarına bir yenisi daha eklendi. Özellikle Facebook’un halka arzından sonra beklenen bu hamle konusunda Twitter ekibi kararsızlığını sürdürüyor.

Facebook’un halka arzının üzerinden henüz kısa bir süre geçmesine rağmen, basına sızan onlarca kötü haber, internet sitelerinin halka arzının doğruluğunu her seferinde tekrar gündeme getiriyor. Tüm basının merakla beklediği Facebook’un halka arzı, ilk haftaların sonunda büyük fiyaskolarla adeta lekelenmişti. Halen daha çalkalanan Facebook, beraberindeki Zynga gibi güçlü bir online oyun firmasının da zor günler yaşamasına sebep oluyor. Tüm bu sebeplerden ötürü merakla beklenen Twitter’ın halka arzına dair işaret edilen en yakın tarih 2014 olarak basında yerini aldı. 10 milyar doları aşan değeri ile emin adımlarla yükselen Twitter’ın hamlesi merakla bekleniyor. Daha erken mi olur yoksa hiç mi olmaz, bunu zaman içerisinde öğreneceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons