Ubuntu Geri Sayımı Başlattı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ubuntu Geri Sayımı Başlattı

Mert Akdeniz
tarafından 1 Ocak 2013 Salı

 

En popüler ve Kullanıcı dostu ara yüzü ile yeni başlayanlar için bile kullanımı kolay Linux dağıtımı Ubuntu, akıllı telefonlar ve diğer dokunmatik tabanlı cihazlar için geliştirdiği Ubuntu sürümünü yarın yani 2 Ocak tarihinde duyurmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde çok büyük ilerleme kaydeden ve Steam desteği ile Windows ve diğer işletim sistemlerine kara günler yaşatacak olan Linux’un en büyük kullanıcı kitlesine sahip işletim sistemi Ubuntu 13.04 için hazırlanırken bir yandan da mühendisler akıllı telefonlar için yeni bir işletim sistemi geliştiriyor. Android gibi Ubuntu Kernel kullanması beklenen bu yeni işletim sistemi Android çalıştıran pek çok cihazda çalışacak gibi. www.ubuntu.com adresinden geri sayımı takip edebilir bittiği an yine site üzerinden bu heyecan verici sunuma dahil olabilirsiniz. Yarın verilecek sunumda Ubuntu Touch kod adlı sistem yanında Ubuntu’nun “bulut işletim sistemi” adı verilen WebTop’ları ile ilgili bilgiler sunacağı da beklentiler arasında.

Siz Ubuntu Touch hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons