Ulusoy Turizm Biletleri, NeredenNereye.com’da! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ulusoy Turizm Biletleri, NeredenNereye.com’da!

Tufan Yıldız
tarafından 25 Aralık 2015 Cuma
Artık bilet alma zahmeti NeredenNereye.com ile sona eriyor. Planlarımızda olmayan acil bir seyahat kapımıza çıkageldiğinde telaşa kapılmak yerine artık otobüs biletlerini internet üzerinden satın alabiliyoruz. Ulusoy gibi dev firmaların bilet satışını gerçekleştiren NeredenNereye.com tamamen güvenli ve hızlı bilet satışları gerçekleştirmektedir.
 

Ulusoy Turizm Biletleri, NeredenNereye.com’da!

Artık bilet alma zahmeti NeredenNereye.com ile sona eriyor. Planlarımızda olmayan acil bir seyahat kapımıza çıkageldiğinde telaşa kapılmak yerine artık otobüs biletlerini internet üzerinden satın alabiliyoruz. Ulusoy gibi dev firmaların bilet satışını gerçekleştiren NeredenNereye.com tamamen güvenli ve hızlı bilet satışları gerçekleştirmektedir. Otobüslerde boş koltuk durumunu öğrenmek, istediğiniz koltuğu kendi adınıza ayırmak ve bilet satın almak için terminale gitmek yerine NeredenNereye.com’u tercih edebilirsiniz.

Ulusoy firması gibi zamanın şartlarına uyum sağlamayı hedefleyen ve hizmetlerini gelişmiş dünya standartlarına göre insanlara sunmaya çalışan otobüs firmaları artık çalışma standartlarını değiştirerek seyahat etmek isteyen insanların işini kolaylaştırıyor.

Neden NeredenNereye.com’u tercih etmeliyim?

NeredenNereye.com bilet satın almak isteyen insanların işlerini kolaylaştıran ve daha kolay standartlarda bilet alışverişini tamamlamalarını sağlayan bir hizmet standardına sahiptir. Seyahat planınıza kesin olarak karar verdikten yalnızca birkaç saniye sonra bu site üzerinden bilet durumlarını kontrol edebilir veya satın alabilirsiniz. Aynı zamanda yolculuk süreciyle ilgili şikayetleriniz NeredenNereye.com aracılığıyla otobüs firmalarına iletilir ve soruna çözüm getirmek adına gerekli çalışmalar yapılır. Bir dahaki yolculukta aynı sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşer.

Seyahate çıkmadan önce otobüs bileti satın almak için geçmiş zamanlarda terminallere kadar gitmek veya otobüs terminallerinde otobüs bileti satış görevinde çalışan bir tanıdığı aramak gerekiyordu. Bu durumda görevli tanıdığı olanlar elbette biraz olsun şanslıydı. Örneğin; Ankara İstanbul otobüs bileti almak için terminallere gitmek zorunda kalanlar içinse tam aksi bir durum geçerliydi. Yani terminale kadar gitmek zorunda kalıyorlardı. Üstelik terminale gitmiş olsak bile anında bilet bulabilmek mümkün değil. Çünkü biz gitmeden önce biletler daha önceden satılmış olabiliyor. Fakat bilet alışverişini internet platformundan yaptığımız takdirde, NeredenNereye.com bizleri yalnızca istediğimiz saatlerde seyahat imkanı tanıyan terminallere yönlendiriyor. Mesela Adana otobüs biletini internetten satın aldığımız için otobüs terminaline gittiğimizde tekrar yorucu bilet alma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmıyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons