Ümraniye Halı Yıkama ile Halılarınız İlk Günkü Kadar Temiz | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ümraniye Halı Yıkama ile Halılarınız İlk Günkü Kadar Temiz

tarafından 10 Mayıs 2017 Çarşamba

 

Halılarınız zaman geçtikçe kirlenmekte ve evde uygulanan yöntemler pek fayda etmemektedir. Hatta bazen, uygulanan sıcak su ile çitileme işlemi halınıza zarar vermekte ve yıpratmaktadır. Çok para ödeyerek alınan halıları, işin ehli olan kişilere teslim etmek yapılacak en doğru tercih olacaktır. Bu konuda en iyi hizmeti vermekte olan Ümraniye halı yıkama servisine http://umraniye-haliyikamaservisi.com/ sitesinden ulaşabilir.

Halılarınızın Yıkanma Süreci

Halılar, müşterilerin istediği saatte servis aracı ile alınır ve kısa sürede müşteriye teslim tarihi bildirilir. Evlerden alınan halılar, tam otomatik halı yıkama fabrikasında özenle yıkanır. Halının yıkanma işlemi tamamlandıktan sonra itina ile paketlenir ve müşterilere ulaştırılır. Dileyen müşteriler halılarının yıkanma aşamasını http://umraniye-haliyikamaservisi.com/ sitesinden detaylı bir şekilde görebilir. Müşteri memnuniyetini esas alan Atakent Mahallesi halı yıkama servisi müşteriler için doğru tercih olacaktır.

Halı Yıkama Ücretleri

Metrekaresi 3 TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilere en güzel şekilde hizmet verilmektedir. İstenilen gün ve saatte Çamlık mahallesi halı yıkama servisine ulaşılabilir ve halılar güvenilir ellere teslim edilebilir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons