Whatsapp Kullanıcılarına WhatsStats Uyarısı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Whatsapp Kullanıcılarına WhatsStats Uyarısı

Tufan Yıldız
tarafından 7 Şubat 2016 Pazar
Facebook'un satın almasından sonra her geçen gün kendini geliştiren en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, WhatsStats ile herkesi deşifre edecek. Tepki çeken son uygulama sayesinde kullanıcıların gizliliği diye birşey artık söz konusu değil.
 

Facebook’un satın almasından sonra her geçen gün kendini geliştiren en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, WhatsStats ile herkesi deşifre edecek. Tepki çeken son uygulama sayesinde kullanıcıların gizliliği diye birşey artık söz konusu değil. Öyle ki uygulama sayesinde artık günde Whatsapp’ta geçirilen dakika bile görünecek.

WhatsApp’ın son uygulaması olan WhatsStats ile listenizdeki kişilerin tüm aktivitelerini öğrenebileceksiniz. Çok sayıda kullanıcıya sahip olan WhatsApp artık listenizde bulunan kişilerin günde kaç defa ve ne kadar zaman çevrim içi olduğunu görebilmenizi sağlayacak.

Bunun yanı sıra kişinin ne zaman WhatsApp profil ve durumunu değiştirdiğini de görmenizi sağlayacak. Ancak bu uygulamanın çalışması için görmek istediğiniz kişinin durum ve profil fotoğraf ayarlarının ‘Herkes’ olarak ayarlanması gerekiyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons