WhatsApp Yeni Özelliği İle Snapchat'e Rakip Olacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WhatsApp Yeni Özelliği İle Snapchat’e Rakip Olacak

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

WhatsApp Yeni Özelliği İle Snapchat’e Rakip Olacak

 

whatsapp-yeni-ozelligi-ile-snapchate-rakip-olacak

WhatsApp, Snapchat’e Rakip Olmaya Hazırlanıyor! WhatsApp’ın son zamanlarda yaptığı güncellemeler ile getirdiği yenilikler, uygulamanın popülaritesini fazlasıyla arttırmıştı. WhatsApp şimdi de Snapchat uygulamasına rakip oluyor. Uygulamanın yakında gelecek güncellemesi ve yeni özelliği, yazımızın devamında yer alıyor. Facebook Snapchat’i satın almak istemiş ve başarılı olamamıştı. Bunun sonrasında farklı alternatiflere yönelen Facebook şirketi, Snapchat’in özelliklerini andıran bir uygulamayı bünyesine getirmişti.

Ancak bu kezde başarılı olamamış ve özelliği geliştirme işlemlerine son vermişti. Daha sonra ise, sahibi olduğu Instagram adlı sosyal paylaşım uygulaması için Hikayeler özelliğini getirmişti. Facebook şimdi de adımını WhatsApp ile atmaya hazırlanıyor. Bakalım WhatsApp’a gelecek olan özellik, Snapchat’i tahtından edebilecek mi? WhatsApp’ın android platformunda yer alan beta sürümünde, beklenen özellik ortaya çıktı.

Buna göre kullanıcılar tıpkı Snapchat uygulamasında olduğu gibi, belirli bir zaman zarfında görülebilen fotoğraflar ekleyebilecekler. Paylaştıkları fotoğrafların üzerine, emoji ve yazı ekleme şansını da bulacak olan kullanıcılar eğer bu özellikten memnun kalırlarsa, bu durum Snapchat uygulamasının popülaritesini etikleyecek gibi görünüyor. Beta sürümde görülen bu özelliğin WhatsApp tarafından kısa süre içinde, tüm kullanıcılarının beğenisine sunulması bekleniyor. Snapchat’in tahtından olmasını sağlayabilecek bu özelliğin bir benzeri, Facebook firması tarafından Instagram’a getirilmişti. Instagram’da video süresi 1 dakikanın üzerine çıkarılmış ve Vine uygulaması tamamen tahtından edilmişti. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, WhatsApp’ın kendi içinde sosyal medya platformu olması ve Snapchat’in tahtını sallaması an meselesi gibi görünüyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons