Windows Live Kaydolma | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Windows Live Kaydolma

tarafından 23 Eylül 2016 Cuma

 

Windows Live Kaydolma

windows-live-kaydolma
Yaşadığımız yüzyılda insanların birbirleriyle iletişim kurmasında en büyük rol oynayan şey internet oldu. İnternetin bu kadar gelişmesinin ve milyonlarca insanı bir araya toplamasının ardından mail adresleri büyük bir önem kazandı. Windows Live kaydolarak hala bir mail adresine sahip değilseniz sizin için en mantıklı karar olacaktır. Sahip olacağınız yeni mail adresiyle arkadaşlarınıza mailler gönderebilir, sitelere üyeliklerinizde istenen aktivasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz bunu tabi ki Windows Live kaydolarak gerçekleştirebiliceksiniz.Windows’un her geçen gün ilerlemesi ve kendine bir şeyler katması eminim ki herkesi kendine hayran bırakmasındaki sebeptir. Muhteşem ve kullanışlı yapısıyla bize sağladığı hizmet saymakla bitmeyecek kadar fazla. Bu yazımızda sizlerle birlikte resimli olarak Windows Live kaydolmayı hep beraber inceleyeceğiz. Böylece internet üzerinden sağladığı bu hizmetlerden sorunsuz şekilde kullanacağız.Windows Live nasıl kaydoluruz?1. Windows Live kaydolma işlemini yapabilmek için ilk olarak tarayıcımızı açıp live.com adresine giriş yapıyoruz. Böylece ilerde giriş için kullanacağımız web sitesi karşımıza çıkmış oluyor.2. Solda bulunan görselde sağ altta mavi olarak renklendirilmiş “Şimdi kaydolun” linkine tıklıyoruz. Böylece tarayıcımız bizi Windows Live kaydolma sayfasına yönlendirmiş oluyor.3. Windows Live mail adresimizi bize verilen seçeneklerden Hotmail yada Outlook olarak seçerek önceden alınmamış uygun olan bir kullanıcı adıyla birleştiriyoruz.4. Bize sorulan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra kaydol butonuna tıklayarak Windows Live kaydolma işlemini tamamlamak için son adıma geçiyoruz.5. Cep telefonumuza gelen kodu gerekli olan kutucuğa yazdıktan sonra hesabımızı onaylamış oluyoruz. Tebrikler artık bir Windows Live hesabına sahipsiniz.Windows Live kaydolarak neler kazandık ?1. Kullanıcı dostu, spam engelleyici özelliğe sahip, hızlı ve güvenilir bir Windows Live mail adresi kazandık. Bu mail adresi ile kolayca mail alabilir yada gönderimi yapabilirsiniz.2. Bize sağladığı bulut depolama alanı OneDrive sayesinde her zaman yanınızda olmasını istediğiniz resim, müzik, video ve iş dosyalarınızı depolayabilirsiniz. Windows Live giriş yaptığınız her yerde bu dosyalara erişim sağlayabilirsiniz.3. Windows Live kaydolarak Windows’un MSN’yi terk edip satın aldığı Skype uygulamasına giriş yapabilir. Arkadaşlarınızla mesajlaşıp, görüntülü veya sesli olarak sohbet edebilirisiniz.

Windows Live kaydolma işleminizi sorunsuz şekilde tamamladıysanız artık geri kalan tek şey tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmak. OneDrive ile dosyalarınızı her zaman yanınızda taşıyabilir. Outlook servisiyle ücretsiz olarak mail alabilir ve gönderebilirsiniz.Windows Live kaydolma işlemiyle ilgili sıkça sorulan sorular nelerdir ?1. Windows Live güvenli midir ?Oluşturacağınız mail adresi kesinlikle güvenli ve sadece sizin ulaşabileceğiniz bir özelliktir.2. Windows Live kaydoldum fakat şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor ?live.com’ girdikten sonra giriş yapma butonunun hemen altında bulunan şifremi unuttum butonunu kullanarak ulaştığınız sayfa da bilgilerinizi doğrulayarak mail adresinizin şifresini değiştirebileceğiniz.3.Windows Live kaydolurken telefon numaramı vermek istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor ?Windows Live kaydolurken vereceğiniz telefon numaranız kesinlikle başkalarıyla paylaşılmaz. Bunu öğrenmenize rağmen hala telefon numaranızı vermek istemiyorsanız alternatif bir mail adresi kullanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons