Windows Live Messenger Kullanıcılarından Microsoft'a Büyük Tepki Var | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Windows Live Messenger Kullanıcılarından Microsoft’a Büyük Tepki Var

Tufan Yıldız
tarafından 22 Ocak 2013 Salı

 

Sizlere geçtiğimiz günlerde MSN Messenger 15 Mart’ta Emekliye Ayrılıyor başlıklı haberimizde Microsoft’un emektar MSN programı’nın 15 martta kapanacağını ve MSN kullanıcılarının Skype’a taşınacağını duyurmuştuk. Şimdilerde ise MSN Messenger kullanıcıları Microsoft’un destek forumunda MSN’in kapanmasına karşı tepkilerini dile getirdiler.

Windows Live Messenger hesaplarını Skype ile birleştirmek isteyen kullanıcıların kişilerini Skype’a aktarmakta problem yaşadığını belirtiyor ve kullanıcıların büyük bir bölümü özelleştirilemiyen ifadelerin olmaması Skype’ın en büyük eksikliklerinden. Ayrıca Microsoft’un destek forumunda yapılan “Windows Live Messenger olmadan yaşayabilirim ama özelleştirilebilir ifadelerim olmadan asla” gibi yorumlar dikkatleri çekiyor. Skype içinde “Microsoft gerçekten büyük bir hata yapıyor. MSN gerçekten ev kullanıcıları için inanılmaz kullanışlı ve özelleştirilebilir. Skype ise genel olarak yüz yüze konuşma programı ve genel olarak şirketler tarafından kullanılmakta.” yorumlarının dikkat çekmesi gerçekdende Microsoft yılların emektar sohbet programı Messenger’ı kapatmakla hata mı ediyor düşüncelerini akıllara getiriyor. Microsoft kullanıcıların ihtiyaçlarına kulak vermezse gerçek anlamda kullanıcı kaybını yaşıyacağı aşikar.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons