Xperia Z’nin Çıkış Tarihi Kesinleşti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Xperia Z’nin Çıkış Tarihi Kesinleşti

Can Devecioğlu
tarafından 14 Ocak 2013 Pazartesi

 

Hakkındaki gelişmeleri yakından takip ettiğimiz, Sony’nin yeni akıllı telefon ve tablet bilgisayar karışımı olan modeli phablet olarak tanımlanan Xperia Z, CES 2013’te kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Xperia Z, CES 2013′te Kendini Gösterdi başlıklı haberimizden bu gelişmeyi sizlerle paylaşmıştık. Oldukça güçlü teknik özelliklere sahip olan Xperia Z, Sony’nin Xperia ürün serisindeki en yüksek seviyeli cihaz konumunda. Buna ek olarak sağlaklık yönü ile dikkat çeken telefonun su geçirmezliğine Su Geçirmeyen Akıllı Telefon : Sony Xperia Z başlığında yer vermiştik.

Samsung’un Galaxy Note isimli telefon-tablet karışımı cihazının ikinci modeli olan Galaxy Note II’nin çıkmasıyla dikkat çeken 5 inç ve üzeri akıllı telefonlar bu yılın en çok ilgi gören cihaz konseptlerinden oldu. Huawei’nin de bu pazara dahil olmak istemesi üzerine söz konusu ürün modellerinde bu yıl bir rekabet yaşanacağını söyleyebiliriz. Diğer yandan haberimizin konusuna dönecek olursak, Xperia Z’nin satışa çıkacağı ülkelerden biri olan Polonya’da bir online alışveriş sitesi, 18 Şubat 2013’te teslim edilmek üzere Xperia Z için ön sipariş toplamaya başlamış durumda. Cihazın fiyatı olarak ise 899 dolar olarak belirtilmiş. Ön sipariş fiyatı olduğu için biraz yüksek olması normal çünkü Xperia Z’nin Galaxy Note II gibi iddialı ve tecrübeli bir modelden daha yüksek bir fiyata alıcı bulması pek makul değil.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons