Yandex 2 Ayda 2 Yıllık Yol Katetti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex 2 Ayda 2 Yıllık Yol Katetti

Tufan Yıldız
tarafından 24 Ocak 2013 Perşembe

 

Rusya’nın en büyük arama motoru olan Yandex ülkemize gösterdiği özenli ve itinalı çalışmaları sayesinde hemen hemen herkez tarafından bilinen bir marka oldu. Kısa sürede ülkemizde çok iyi işler çıkaran Yandex’in Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen DLD 2013 konferansında açıklamalarda bulundu.

Yalçındağ sözlerine 2012 yılının Temmuz ayında göreve geldiğini belirterek sözlerine başladı ve “Marka bilinirliğiyle birlikte, ürün ve hizmetlerinin kullanımında gözle görülür bir artış kaydettik. Ancak bunlar henüz başlangıç. 2012’nin son birkaç ayı içerisinde heyecan verici bir şekilde yol aldık, 2013’te de çok çalışacak, hızla ilerleyeceğiz. Bu yıl Yandex’in yılı olacak” sözlerini ekledi.

Yandex’in Ceo’su Arkady Volozh’de  DLD 2013 konferansında Yalçındağ ile birlikteydi. Volozh, Yandex’in Türkiye’de ki gidişatını çok beğendiğini, memnun olduğunu belirterek Yandex’in Türkiye sorumlusu Yalçındağ hakkında “Teknoloji, dünyanın her yerinde aynıdır, bir ülkeden diğerine rahatlıkla götürebilirsiniz. Önemli olan, gittiğiniz ülkede, orayı ve insanlarını iyi tanıyan, medya konusunda tecrübeli birini bulmak ve teknolojinizi insanlara bir araya getirmeyi, sevdirmeyi başarmaktır. Bu konuda doğru kişiyi bulduğumuza inanıyor ve çok seviniyorum. Yollarımızın Mehmet Ali Yalçındağ ile kesişmesinden dolayı çok şanslıyız” sözlerini dile getirdi.

Ayrıca Yalçındağ, “Google’ın 2 yılda katettiği yolu, Yandex’in 2 ayda aştığını söyleyerek, “Yandex’in Türkiye’deki tüm kanun ve yasalara uygun olarak faaliyet gösteren bir şirket. Türkiye’de kayıt olduk, vergimizi burada ödüyoruz” sözlerini ekleyerek Yandex’in ülkemize verdiği değeri belirtti.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons