Yaz İçin Basketbol Kursu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yaz İçin Basketbol Kursu

tarafından 29 Ağustos 2017 Salı

 

Galatasaray Bahçelievler Spor Okulları, yaz spor okulu, basketbol okulu, basketbol kursu ve diğer branşlardaki kursları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıntılı bilgi ve hemen kayıt için galatasaraybahcelievler.com adresini ziyaret ediniz.

4 yaş ile 15 yaş arasındaki çocuklar branşlarına göre değişiklik göstermekle birlikte spora başlamak için ideal yaş gruplarındandır. Bu yaş aralığındaki çocuklarınızı spor okulları ile tanıştırarak sağlıklı bir gelecek kurmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Spor bir yetenek olduğu kadar aynı zamanda bir öğrenme sürecidir. Kişisel yeteneklerini kaliteli bir eğitimle birleştirmeden başarılı sporcu olmak mümkün değildir. Kaliteli bir eğitim de küçük yaşlardan itibaren çocuklara verilmeye başlanmalıdır. Spor ile sağlıklı bir geleceğin kapıları aralanır.

Teknoloji ürünlerinin kadar yaygınlaştığı bir ortamda, çocuklarımızı bilgisayar oyunlarından kurtarabilmek, sağlıklı, sosyal ve başarılı bir birey olabilmeleri için çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmalıyız.

İster takım sporları ile isterseniz bireysel sporlarla ilgili hangi alanda yetenekli olduğunu düşünüyorsanız o alanda çocuğunuzu spora yönlendirebilirsiniz. Eğer çocuğunuz küçükse her iki alanda da farklı spor dalları ile ilgilenmek çocuğunuzun yararına olacaktır. Takım sporları çocuklarımıza paylaşmayı, yardımlaşmayı ve birlikte hareket etmeyi öğretmekteyken bireysel sporlar çocuklarımızın özgüven, sorumluluk alma gibi becerilerine daha fazla katkı sağlamaktadır. Gördüğünüz üzere çocuğunuzun hangi sporu yaptığından ziyade spor yapıp yapmadığı önemlidir. Hangi spor branşı olursa olsun çocuklarınızın fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimlerine büyük katkı sağlayacağı kesindir.

Şehir hayatının olumsuzluklarını yaz spor okulu ile minimum düzeye indirin. Çocuklarınızın yaz tatilini hem öğrenerek hem de eğlenerek geçirmelerini sağlayın. Galatasaray Bahçelievler spor okulları 4-15 yaş arası çocuklarınıza basketbol okulu, jimnastik, dans, tiyatro ve daha birçok alanda eğitimler vermektedir.

Basketbol çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimine en çok katkı sağlayan spor dalları arasında yer almaktadır. Düzenlenen basketbol kursu ile sizin çocuğunuz da başarılı bir basketbolcu olabilir. Başarı hayal etmenin yanında çalışmakla kazanılır.

Başarılı çocuklar ve sağlıklı bir gelecek için çocuklarınızı Galatasaray Bahçelievler Spor Okulları ile tanıştırın.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.galatasaraybahcelievler.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümündeki numaralar üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons