Yeni Bir Lumia, Reklam Filminde Ortaya Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yeni Bir Lumia, Reklam Filminde Ortaya Çıktı

Can Devecioğlu
tarafından 16 Şubat 2013 Cumartesi

 

Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlara Lumia isimli model serisiyle giren ve bu alanda önemli satış rakamlarına ulaşan Nokia’nın yeni bir akıllı cihazı, reklam filminde ortaya çıktı. Hollanda merkezli KPN Mobile isimli operatörün reklam filminde ortaya çıkan yeni Lumia, şimdiye kadar tanıtılmış bir bir Lumia modeline benzemiyor. Oval hatları ile Nokia Lumia 620’ye benzeyen cihaza dair yapılmış hiçbir açıklama henüz bulunmuyor.

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde ortaya çıkması beklenen cihaz hakkında yapılmış herhangi bir resmi açıklama henüz yok. Ancak bir ihtimal olarak cihazın şimdiye kadar tanıtılmış olan Lumia modellerinin Avrupa versiyonu olma ihtimali de mevcut. Operatörün Lumia akıllı telefonlar için hazırladığı paketleri ön plana çıkaran reklam filminde cihaza dair bir bilgi de verilmiyor. Henüz bir şeyler söylemek için oldukça erken olsa da cihazın, yeni bir Lumia modeli olma ihtimali hayli yüksek görünüyor.

KPN Mobile tarafından hazırlanan reklam filmini aşağıdan izleyerek siz de söz konusu yeni Lumia’yı görebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons