Yeni Bir Sosyal Sohbet Ağı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yeni Bir Sosyal Sohbet Ağı

Tufan Yıldız
tarafından 9 Şubat 2016 Salı
Bugün sizlere yepyeni bir sosyal sohbet etme ve chat yapma portalından bahsedeceğiz: Ozletme.com. Artık sosyal ağlar hayatımızın her anından her noktasında, arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz chat yaptığımız aslında farkında olmasakta hayatımızın tam da merkezinde olan bir oluşum şüphesiz.
 

Bugün sizlere yepyeni bir sosyal sohbet etme ve chat yapma portalından bahsedeceğiz: Ozletme.com. Artık sosyal ağlar hayatımızın her anından her noktasında, arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz chat yaptığımız aslında farkında olmasakta hayatımızın tam da merkezinde olan bir oluşum şüphesiz.

TANINMADIĞINIZ BİR ÇEVRE

Bu sosyal ağlarda bildiğiniz gibi, kendi çevremizden olan insanlarla, yani akrabalarımız, arkadaşlarımız, öğrencilerimiz, iş arkadaşlarımızla iletişim kurarız. Bazı zamanlar siz de bu sosyal ağlarda sohbet ederken yada birşeyler paylaşırken, her yaptığınız şeyin tanıdıklarınız tarafından görünmesini istemiyorsunuzdur. Ozletme.com sohbet odaları sizlere bu imkanı en sağlıklı şekilde sunmaya çalışan bir sohbet portalı olarak çıktı ve tamamen bu düşünce üzerinde kuruldu.

BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ DEĞİL, O BİLGİLERİNİZ SİZ DE KALSIN

Diğer taraftan sosyal ağlarda üyelikler sırasında, bizden neredeyse tüm bilgilerimizi alan bu sosyal sohbet ağları, deyim yerindeyse bizlerin çoğu bilgisine vakıf oluyorlar. Neden peki sizce? Bütün bu bilgileri vermemize gerçekten gerek var mı? Tanımadığımız yabancı birisine bu bilgileri verir miydiniz? Hayır dediğinizi duyar gibiyim.  Zaten doğru olan da budur. Bu sosyal ağların bu bilgilerinizi farklı amaç ve emeller için başka tüzel kişi ve şahıslara verdiği de artık bilinen ve herkes tarafından söz edilen bir durum. Ben şahsım adın hiçbir sosyal sohbet ağında herhangi bir hesap kullanmıyorum, tamamen az önce sizlere bahsettiğimiz sebeblerden ötürü.

Ozletme.Com sosyal sohbet ağı; sizlere sohbet edip chat yapma imkanlarını sunarken sizlerden kesinlikle herhangi bir bilginizi talep etmeden hizmet verme anlayışı ile çalışıyor. Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi kurulma amacı da tamamen, kullanıcıların gizlilik haklarına saygı duyulması ve gizliliği esas alınması üzerinedir.

GİZLİLİK

Üstelik bu sohbet odaları üzerinde bulunup diğer insanlarla iletişim kurarken, sohbet ederken siz istemediğiniz sürece yada herhangi bir tanıdığınız bu sohbet odasına davet etmediğiniz sürece kesinlikle sizden haberleri olması da imkansız. Bu imkanı da yine gizlilik politikası gereği sağlayan Ozletme.Com sohbet ve chat portalı, sizlere eşsiz ve sanırım herkesin istediği bir noktada hizmet sunmakta.

Bu sosyal sohbet ağına bağlanmak ve hemen chat yapmaya başlamak için yapmanız gereken tek birşey var arkadaşlar. Siteye erişim sağladıktan sonra yalnızca nickname inizi, yani sohbet ederken başkalarının sizleri göreceğiniz isminizi yazıp bağlanmanız yeterlidir. Dilerseniz her girdiğinizde farklı isimlerle de bağlanabilirsiniz. Veya sabit bir nickname iniz olsun isterseniz, seçtiğiniz ismi basit bir komut işlemiyle şifreleyebilir ve her girdiğinizde yalnızca bu şifreyi girerek giriş yapmış olursunuz.

SOHBET EDERKEN OYUN OYNAYIN, CANLI MÜZİK DİNLEYİN

Tüm bunların dışında; sizlere sohbet edip chat yapma imkanı sunan Ozletme.Com sohbet odaları, içerisinde barındırdığı farklı ve eğlenceli oyunlarla da sohbet ederken sizlere oyun oynama imkanını da sunuyor. Bu oyunlarda yaptığınız puanlarınız ve başarılarınız da yine oyun sistemi içerisinde kullanıdığınız nickname üzerinde kayıt altına alınmaktadır.

Online radyosu ve bu radyoda günün her saati canlı yayın yapan dj’leriyle canlı müzik dinleme keyfini de sizlere sunan sohbet odalarında, isterseniz isteklerde bulunup anonslar da yaptırabilirsiniz. Bir sevdiğinize armağan edebilir, şarkınızı sohbet ederken dinleme şansına sahip olursunuz..

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons