Yeşil Temizlik | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yeşil Temizlik

Tufan Yıldız
tarafından 24 Mart 2015 Salı
Apartman yöneticilerinin en fazla zorlandıkları konu; merdiven temizliği için uygun temizlik personeli bulmaktadır. Vermiş oldukları ücret karşısında yeterli ve de hijyenik bir merdiven temizliği alamayan apartman yöneticiler en sonunda kapıcılar yerine temizlik şirketleri aramaktadırlar.
 

Apartman yöneticilerinin en fazla zorlandıkları konu; merdiven temizliği için uygun temizlik personeli bulmaktadır. Vermiş oldukları ücret karşısında yeterli ve de hijyenik bir merdiven temizliği alamayan apartman yöneticiler en sonunda kapıcılar yerine temizlik şirketleri aramaktadırlar. Buldukları temizlik şirketinin de kaliteli bir merdiven temizliği sunması oldukça önem taşır. Bu nedenle de merdiven temizliği konusunda hem uygun fiyatlar sunan, hem de hijyenik merdiven temizliği sunan firma bulmak için de baya bir zaman harcarlar.

Apartman yöneticiler tarafından başvurulan temizlik firmaları belli bir süre denenir; ardından da işe adapte olan firma, merdiven temizliğinizi aksatmaya başlar; ya da merdiven temizliği fiyatını yükselttiğini söyleyerek; aynı işi yapar ancak; sizden daha fazla fiyat talep eder. Bunun haricinde de merdiven temizliği konusunda yeterli bilgiye ve de deneyime sahip olmayan merdiven temizliği personeli ile çalışır. Tüm bu sorunlar karşısında sıkılan ve de yorulan apartman yöneticileri firma değiştirmeye ve de yeniden görüşmeler yaparak zamanını boşa harcarlar.

YesilTemizlik firması ise; bu tarz konularda sizi asla yormayacak bir yapıya sahip olmaktadır. Apartmanlarınıza düzenli merdiven temizliği sunan firma aynı zamanda da; apartman dairelerinden çöpleri toplar ve apartman dışarısına çıkarır. İstanbul Temizlik Şirketi olarak İstanbul’un hemen hemen her ilçesine hizmet veren YesilTemizlik firmasından merdiven temizliği almak için web sitesini ziyaret edebilir; hem hizmet verdikleri ilçelere ulaşır, hem de iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons