Youtube İzlenme Arttırma Yöntemleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Youtube İzlenme Arttırma Yöntemleri

Tufan Yıldız
tarafından 2 Şubat 2016 Salı
Her geçen Youtube kanalları artmaya devam ederken izleyicinin dikkatini çekmek zorlaşıyor. İzleyici toplamak ve de videolarınızın izlenme sayısını arttırmak açısından oldukça dikkatli bir yol izlemeniz gerekiyor.
 

 

Youtube İzlenme Arttırma Yöntemleri

Her geçen Youtube kanalları artmaya devam ederken izleyicinin dikkatini çekmek zorlaşıyor. İzleyici toplamak ve de videolarınızın izlenme sayısını arttırmak açısından oldukça dikkatli bir yol izlemeniz gerekiyor.

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

Youtube’da yer alan videolarınızın izlenme sayılarını arttırmak açısından öncelikle ilgi çeken videolar yüklemeniz gereklidir.

 • Komik videolar herkesin ilgisini çeken seçenekler arasındadır. Sizde komik videolar derleyebilir ve de bu şekilde bu videoları paylaşabilirsiniz.
 • Uygulamaların nasıl kullandığı, yeni alınacak bir telefonun nasıl özellikleri olduğu gibi teknoloji alanındaki videolar en çok izlenenler arasında yer almaktadır.
 • Bu konuda Youtube izlenme arttırma seçenekleri arasında teknolojik videolar paylaşmanız yer almaktadır. Elbette ki videoları kendinizin çekip yüklemesi de bu konuda izlenmeleri arttıracak yöntemler arasında yer almaktadır.
 • Bunun yanı sıra görüntü kalitesi yüksek olan videoların paylaşılması da kişilerin izleme oranını arttıran bir yöntemdir. Çünkü kişiler izledikleri videoların yüksek kalitede görüntüler ile paylaşılmasını önemsemektedirler.
 • Seçeceğiniz video başlığı ilgi çekici ve de özgün olmalıdır. Çünkü kişiler başlıkları önemserler ve de bu izlenmenin artması için önemlidir.
 • Video altında yer alan açıklamanın video hakkında kısa bir bilgi vermesi gereklidir. Kısa ve de en önemli olan bilginin yer aldığı açıklama yeterli olacaktır.
 • Aynı zamanda etiketlerin doğru bir şekilde belirlenmesi gereklidir. Etiketlerin video içeriğine uygun olması ve çok fazla olmaması gereklidir.
 • Sosyal medya hesaplarını doğru kullanmak ve de bu hesaplarda videoyu paylaşmakta izlenme sayısını arttıracaktır. Çünkü paylaşımlar ne kadar çok olursa izlenme sayısı da o kadar çok olur.

Kanal Abonesi Nasıl Arttırılır?

 • Youtube izlenme sayısının artmasında en önemli etkilerden bir tanesi de kanal abonesi sayısıdır. Kanalınıza ne kadar çok kişi abone ise o kadar kişi izlemeye devam eder.
 • Bu konuda da videolarınızı özgün ve ilgi çekici şekilde paylaştıkça kişilerinizin organik olarak artmasını bekleyebilirsiniz. Ancak bu çok uzun bir zaman alabilir.
 • Ya da bunun yerine daha hızlı yoldan youtube izlenme satın al seçeneklerine bakabilirsiniz. Sitemiz çok uzun zamandan beridir bu hizmeti vermektedir.
 • Hizmetimizden yararlanmak için sizde www.takipci.teknopital.com sitesine bakabilir ve de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons