Youtube’dan En Çok Dislike Alan İsimler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Youtube’dan En Çok Dislike Alan İsimler

tarafından 26 Temmuz 2016 Salı

 

Youtube’dan beğenilmeyen videolar, en çok dislike alan videolar bu konuda altında toplanıyor. Youtube’da son yıllarda bazı videolar dislike yağmuruna yakalanmış gibi görünüyor.

1. Justin Bieber ‘’Baby’’

Justin Bieber’ın Baby şarkısı Youtube’da en çok dislike alan video olarak karşımıza çıkıyor. Şu an da 5.715.969 sayı ile beğenilmeme rekoru kırmış durumda.

2. Rebecca Black – Friday

4 Milyon kişinin beğenmediği bu pop müzik şarkısı, youtube’da en beğenilmeyen ikinci video olma özelliğini taşıyor.

3. Miley Cyrus ‘’Wrecking Ball’’

2 Milyon beğenilmeme sayısına ulaşan bir diğer video da yine bir müzik videosu. Amerikalı pop şarkıcı Miley Cyrus’un seslendirdiği Wrecking Ball isimli slow şarkısı oldukça fazla dislike aldı. Şarkı fanları tarafından oldukça beğenilmesine rağmen, bazı kesimlerce beğenilmemiştir.

Videonun en çok dikkat çeken kısmı ise Miley’in yeni tarzıdır. Ayrıca bu video çok ünlü olmuş ülkemizde de bazı taklitleri çıkarak youtube’da fenomen olmuştur.

4. Gangnam Style Şarkısı

2 milyarı geçen izlenme sayısı ile youtube’un en çok izlenen videosu olma ünvanını kazanan PSY’nin Gangnam Style şarkısı, aynı zamanda sahip olduğu 1,5 milyona yakın dislike ile de youtube’un en çok beğenilmeyen videoları arasında başı çekiyor.

5. Strong

Dini yönetimi savunan bir Amerikalı politikacının videosu youtube’da her daim dislike rekorları kırmış bir videodur. Kimi zaman silinen bu video, şimdilerde farklı kullanıcı isimleriyle de bulunabilmektedir.

6. Nicki Minaj ‘’Stupid Hoe’’

En çok dislike alan videolardan birisi de Amerika şarkıcı Nicki Minaj’ın müzik videosudur. Videodaki ilginç sesler pek çok kullanıcıyı rahatsız etmiş olmalı. Hem müzik hem de video olarak çok ilginç.

YouTube’da en çok dislike alan videoların büyük kısmının ortak özelliği müzik videosu olmalarıdır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons