Android Dünyasının Yeni Amiral Gemisi HTC One Fotoğrafları – Galeri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android Dünyasının Yeni Amiral Gemisi HTC One Fotoğrafları – Galeri

Can Devecioğlu
tarafından 20 Şubat 2013 Çarşamba
Dün HTC tarafından düzenlenen bir etkinlikte tanıtılan HTC One'ın basın görselleri haricindeki ilk fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 

Dün akşam saatlerinde Londra ve New York’ta eş zamanlı olarak düzenlenen bir HTC etkinliğinde tanıtılan HTC’nin yeni akıllı telefonu ve Android dünyasının yeni amiral gemisi HTC One’ın basın görselleri paylaşılmış olunsa da etkinlikte çekilen cihazın ilk fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz.

Tamamen alüminyum gövdeye sahip olan cihazın en fazla dikkat çeken yanının ekranı olduğunu söylemek gerek. En yakın rakibinden bile 1.5 kat daha fazla keskinliğe yani PPI değerine sahip olan HTC One’ın ekranı tam olarak 468 PPI değerinde ve Super LCD 3 isimli teknolojiye sahip. 145 gram ağırlığı, alüminyum gövdesi ve üstün donanımı ile piyasadaki neredeyse bütün Android telefonların performansını katlayabilecek donanıma sahip olan HTC One, Android dünyasında HTC’yi kesinlikle birkaç adım yukarıya taşıdı diyebiliriz.

Etkinlikte standda çekilen fotoğrafları aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Cihazın teknik özelliklerine HTC One Resmen Duyuruldu! başlığından ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons