HTC One 2 İle İlgili Haberler Sızdırılmaya Devam Ediyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One 2 İle İlgili Haberler Sızdırılmaya Devam Ediyor

Tufan Yıldız
tarafından 3 Şubat 2014 Pazartesi
HTC'nin yeni amiral gemisi modeli olacak olan One Two isimli modeli ile ilgili detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. HTC Bu sefer oldukça iddialı görünüyor. Detaylar haberimizin devamında.
 

HTC’nin yeni amiral gemisi modeli olması beklenilen modeli HTC One 2 isimli cihazın detayları her geçen gün netleşmeye devam ediyor. Firma her ne kadar da bu konuda gizliliğini korumaya çalışsada muhakkak ki sızıntılar gerçekleşiyor. HTC One Two isminide alması beklenilen cihaz ile ilgili HTC çok iddialı olmayı hedefleyerek pazar payının %10’una bu telefon sayesinde sahip olmayı planlıyor.

MWC 2014  etkiliğinde tanıtılması beklenen yeni amiral gemi modelinin düşük ışıklı alanlarda daha net çekim yapabilecek olan bir kameraya sahip olacağı düşünülüyor. Ayrıca cihazın 4.9 inçlik Full HD ekrana sahip olacağı söylentiler arasında. Ayrıca HTC’nin One Max modeli ile karşımıza çıkan parmak izi okuyucu özelliği yeni amiral gemisi modelinde de yer alması beklentiler arasında yer alıyor. HTC’nin yeni amiral gemisi ile ilgili detaylar şimdilik bu kadar. Fakat cihazın tanıtımına sayılı günler kala, cihaz ile ilgili neredeyse tüm detaylar yer alacağını düşünüyoruz. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

soru-isareti-1 Sizce HTC yeni amiral gemisi  ile pazar payını %10’a çıkartabilecek mi?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons