HTC One, Avea Bayilerinden Satın Alınabilecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One, Avea Bayilerinden Satın Alınabilecek

Can Devecioğlu
tarafından 21 Şubat 2013 Perşembe
Kısa bir süre önce duyurulan HTC One için ilk atak Avea'dan geldi. Mart ayı içerisinde HTC One, Avea İletişim Merkezlerinde yerini alacak.
 

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde lanse edilen HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC One, Mart ayının başında dünyanın birçok bölgesinde satışa çıkacak. Türkiye’de de raflarda görebileceğimiz HTC One’ın müjdesini ilk veren operatör Avea oldu. Oldukça üst düzey teknik özellikleri ile dikkat çeken HTC One için Turkcell ve Vodafone tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

HTC’nin lansmanda verdiği sözü destekleyecek nitelikte bir açıklama yapan Avea, HTC One için Mart ayının ilk haftasında ön sipariş toplamaya başlayacak. Ardından Martın ortasından itibaren cihazın satışına başlanacak. Sözleşmeli paketlerle ve peşin fiyatına satılacak olan HTC One’ın fiyatlandırması ve taahüt seçenekleri ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Son dönemlerde yaptığı ataklarla dikkat çeken Avea, iPhone 5’i de ülkemizde satışa çıkaran ilk operatörlerden bir tanesi olmuştu. Ardından kısa bir süre önce BlackBerry Z10 modeli için ön sipariş toplamaya başlayan Avea, HTC One modeline de İletişim Merkezlerinde yer verecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons