HTC One, HTC'nin Bu Yıl Tek Modeli Olacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One, HTC’nin Bu Yıl Tek Modeli Olacak

Can Devecioğlu
tarafından 28 Şubat 2013 Perşembe
Hayli üst düzey donanımı ile dikkat çeken HTC One, 2013 yılı içerisinde firmasının tek cihazı olacak. HTC bu yıl başka bir akıllı telefon duyurmayacak.
 

Geçtiğimiz haftalarda Londra ve New York’ta eş zamanlı olarak düzenlenen bir etkinlikte lanse edilen HTC One isimli model Android dünyasının amiral gemisi koltuğuna şimdiden oturdu. Tek parça alüminyum gövdesi, üstün teknik özellikleri ve şuan piyasada bulunan akıllı telefonlar içerisinde en iyi ekrana sahip olan HTC One, HTC’nin yeni satış ve pazarlama stratejinin tek ürün olarak karşımıza çıkacak.

Daha önce sıkça gereğinden fazla model duyurduğu için eleştirilen HTC’nin satış rakamları söz konusu bu yeni modelleri taşıyamadığı için firma zor günler geçirmişti. Ancak Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonları ve HTC One X isimli modeli ile pazardaki prestijini tekrar kazanan HTC, 2013 yılı içerisinde HTC One dışında başka bir Android işletim sistemli akıllı telefon duyurmayacağını açıkladı.

Tüm imkanlarını HTC One için kullanacak olan HTC, dünya genelinde cihazını Mart ayını içerisinde satışa çıkaracak. Ülkemizde de operatörlerin işbirliği ve perakende satış mağazaları ile yaptığı anlaşmalarla Mart ayı içerisinde satışa çıkacak olan HTC One, rakiplerini hayli zorlayacak gibi görünüyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons