HTC One Kitkat 4.4 Güncellemesi Türkiye'de Dağıtılmaya Başlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One Kitkat 4.4 Güncellemesi Türkiye’de Dağıtılmaya Başlandı

Mutlu Şen
tarafından 29 Ocak 2014 Çarşamba
HTC'nin amiral gemisi konumunda olan cihazı HTC One'a Android 4.4 KitKat güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Detaylar haberimizin devamında.
 

HTC One Kitkat 4.4 Güncellemesi Türkiye’de dağıtılmaya başlandı. Geçen haftalarda Fransa’da dağıtılmaya başlanılan güncelleme 28 Ocak 2014 Salı gününden itibaren Türkiye’ye ulaştı. 308MB’lık bir güncelleme getirilen HTC One’da görünüm olarak sadelik kullanılmış. Bu yüzden görünümde çok fazla değişiklikler beklemeyin. Genellikle performans, Blinkfeed, Görev yöneticisi alanında yapılan güncelleme de ek olarak da “yazdırma” özelliğide eklenmiş. HP desteği ile telefonunuzdaki herhangi bir metni veya dosyayı herhangi bir HP markalı yazıcı ile yazdırabilirsiniz.

Bunun yanında Sense 5.5 arayüzü ile devam edilmiş. Hangouts’a da sms eklentileri’de eklenmiş. Güncelleme yaptığınızda ise ekranda böyle güncelleme özellikleri belirecektir.

**Android 4.4 KitKat’ın dikkat çeken özellikleri şu şekilde;

  • Yeni arayüz görünümü
  • Yeni kilit ekranı
  • Eklenen kamera kısayolu
  • Ana ekran düzenleme
  • Güncellenen renk düzenleri
  • Yazı tipi özelliği

Htc One’da en büyük sıkıntılarından birisi olan ram tüketimide büyük ölçüde azaltılmıştır. Bunlara ek olarak da tam ekran oyun ve herhangi bir program kullandığınızda ekranın üst tarafına tıkladığınızda araç çubuğununda açıldığını görebilirsiniz. Bu sayede tam ekran oyun oynarken de diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons