HTC ONE M7 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Çıktı ! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC ONE M7 Lollipop Güncellemesi Geldi!

Mutlu Şen
tarafından 6 Şubat 2015 Cuma
HTC'nin popüler cihazlarından olan HTC One'a beklenilen güncelleme nihayet geldi. Detaylar haberimizin devamında.
 

Geçtiğimiz haftalarda malumunuz HTC, Lollipop yayınlandıktan 90 gün içerisinde One M7 & One M8 isimli telefonların Lollipop güncellemesi alacağı hakkında söz vermişti. Fakat bu süre zarfında sadece HTC One M8 isimli telefona güncelleme vermesi,sözünü tutamadığı anlamına mı geliyor ?

update-android2

Muhtemelen çoğunuz böyle düşünüyor olsanız bile HTC aslında doğru bir hamle yapmış olabilir.Şahsen kendim sorunlu bir güncellemenin gelmesini değil de kararlı yapıda bir güncelleme gelmesini yeğlerim.Atalarımızın da dediği gibi “Geç olsun da güç olmasın” sözü bir nevi HTC‘yi haklı çıkarıyor olabilir.HTC sözünü tutamamış olabilir fakat Lollipop güncellemesini bir 90 gün daha beklemenize gerek kalmadı.Eğer ki HTC‘nin Yazılım Güncellemesi sayfasına girdiğiniz de HTC One M7‘ye bakacak olursanız “Unlocked,Developer,Sprint” versiyonlarının güncellemesinin çoktan dağıtılmaya başlandığını görmüş olacaksınız.Diğerleri de (Sertifika Aşamasında) bitmek üzere olduğundan aslında hepsinin yakın zamanda tamamlanacağını anlayabiliriz.

Peki HTC One M7 Güncellemesi Neleri Kapsıyor, Neler Var ?

Şuan’da 06 Şubat 2015 TSİ 07:17’de kendi telefonuma herhangi bir güncelleme gelmiş bulunmamaktadır.Fakat yapılan açıklamalara göre Lollipop Güncellemesinin içeriği şu şekilde olacak;

* Sense 6 Arayüzü

* Materyal Dizayn

* Yeni Kilit Ekranı

* Hata Düzeltmeleri

* Performans İyileştirmeleri

htclollipopgüncellemeboyutu

 

Not: Güncellemenin boyutu yaklaşık olarak 703MB olacaktır.Telefonunuzun şarjını güncellemeden önce en az %50 dolu olmasına dikkat ediniz.

Her ne kadar HTC sözünü tutamamış olsa da,90 günden sonra çok kısa bir sürede güncellemeleri dağıtması aslında karizmayı yeniden toparladığı anlamına gelebilir. Şuan da ülkemize büyük ihtimalle güncelleme gelmedi.Ama bir HTC kullanıcısı olarak 11 Şubat‘a kadar geleceğini düşünüyorum.

HTC Lollipop Güncellemesinden sonraki değişikliklere alttaki fotoğrafa bakarak göz atabilirsiniz.

htclollipop

Siz de eğer ki bir HTC kullanıcısıysanız konu hakkındaki yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons