HTC One X ve HTC One X+ Kullanıcılarına Kötü Haber! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One X ve HTC One X+ Kullanıcılarına Kötü Haber!

Tufan Yıldız
tarafından 15 Ocak 2014 Çarşamba
HTC'nin geçtiğimiz seneki iki amiral gemisi modeli olan HTC One X ve HTC One X+ Android KitKat güncellemesi almayacak. Detaylar haberimizin devamında.
 

HTC’nin geçtiğimiz yılın iki amiral gemisi modelinin Android KitKat sürümü alıp almayacağı merak konusuydu. HTC One x ve HTC One X+ kullanıcılarıın uzun süredir beklediği soruya nihayet cevap geldi. Fakat cevap olumsuz.

Bu iki eski amiral gemisi Android 4.2.2 sürümüne güncellenirken artık daha fazla güncelleme almayacak. Duyuru ise HTC’nin İngiltere ve Hollanda kullanıcılarına yapıldı. Yani bu iki model Andro.d 4.2.2 sürümü ve HTC Sense 5 arayüzü ile artık devam etmek zorunda kalacak. HTC’nin bu iki üst seviye modele Android KitKat güncellemesini yayınlamaması kullanıcılar tarafından olumsuz karşılandı.

HTC tarafından yapılan açıklama ise şöyle;

HTC, HTC One X ve HTC One X+ modellerinin bundan sonra Sense 5 ile Android 4.2.2’den daha ileri sürümlerine güncelleme yapılmayacağını onaylamaktadır. Bu haberin HTC kullanıcılarını üzdüğünün farkındayız ancak müşterilerimizin HTC One X ve HTC One X+ ürünlerimizin mükemmel kamera ve üstün ses deneyimini yaşatmak için tasarlandığını ve bu konu hakkında kendilerini güven içinde hissetmeleri gerektiğini önemle vurgularız.

soru-isareti-1 Bu iki amiral gemisinin Android KitKat güncellemesi almamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons