HTC One'a Metalik Mavi Renk Seçeneği Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One’a Metalik Mavi Renk Seçeneği Geliyor

Tufan Yıldız
tarafından 12 Eylül 2013 Perşembe
HTC'nin amiral gemi modeli olan HTC One'a yeni bir renk seçeneği daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde mavi renk seçeneğini duyuran firma, şimdi metalik mavi renk seçeneğinide modele eklemiş bulunuyor. Detaylar haberimizin devamında.
 
metalik mavi htc one

HTC’nin yeni amiral gemisi olan HTC One’a kullanıcıların dikkatini oldukça çekecek bir renk seçeneği ekleniyor. Üst seviye teknik özelliklerinden ziyade tasarımıylada bir o kadar dikkat çeken HTC One’ın geçtiğimiz günlerde mavi  renk seçeneğide eklenmişti.

HTC One’ın düz mavi renkli seçeneği ile metalik mavi renk seçeneği arasında pek bir fark görünmüyor gibi olsada firma, Amerika Birleşik Devletleri’ne özel olarak hazırlanmış olan metalik mavinin diğer maviye oranla daha koyu renk olduğunu belirtiyor. Ayrıca metalik mavi renkli One’ın Avrupa ve ülkemiz pazarına giriş yapıp yapmayacağı henüz bilinmezliğini koruyor.

metalik mavi htc one 1

HTC’nin büyük ümitlerle ürettiği ve satış rakamlarının oldukça iyi olan One modelinin renk seçeneğinin olması büyük bir avantaj diyebiliriz. Durum böyle olunca amiral gemisini sırf bu renk seçeneğinden dolayı tercih edecek bir çok kullanıcı bulunuyor. HTC One’ın satış rakamları acıklandığı gibi durumu siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons