HTC One’ın İlk Basın Görseli | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One’ın İlk Basın Görseli

Can Devecioğlu
tarafından 19 Şubat 2013 Salı
Aylardır süren söylentiler bugün son bulacak. HTC, birkaç saat sonra başlatacağı etkinlikte, HTC One olarak anılan cihazı tüm dünyaya duyuracak.
 

Son aylarda hakkındaki söyletin iyice arttığı HTC One isimli akıllı telefon yaklaşık 3 saat sonra Londra ve New York’ta eşzamanlı olarak düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacak. Henüz HTC tarafından yapılan resmi bir açıklama olmamasına karşın ortaya çıkan bütün iddialar ve görseller birbirini destekleyecek nitelikte. Daha önce HTC M7 olarak adlandırılan cihazın isminin, HTC’nin resmi sitesindeki bir XML dosyasında HTC One olarak adlandırılmasından sonra cihazdan bir daha HTC M7 olarak  bahsedilmemişti. Fakat diğer bir yandan HTC One M7 olarak cihazı adlandıran kaynaklar da mevcut.

Bugün ortaya çıkan bir basın görselinde cihazın hem beyaz hem de siyah renkleri yan yana görülebiliyor. İlk önce söylentiler esnasında beyaz rengin ön plana çıkarılması ve ardından siyah renkli bir HTC One modelinin de piyasaya çıkacağı söylentileri, yukarıda gördüğünüz resim ile adeta doğrulandı. Oldukça üst düzey teknik donanıma sahip olacağı tahmin edilen cihazın en başarılı yönünün ekranı olacağı tahmin ediliyor. Yüksek çözünürlük, parlaklık ve PPI keskinlik değeri ile piyasadaki çoğu akıllı telefonun ekran panelinden daha iyi olacağı tahmin ediliyor.

Birkaç saat sonra düzenlenecek etkinliği biz de canlı olarak takip edeceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons