HTC Yeni Arayüzü Sense 7 | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC Yeni Arayüzü Sense 7

Ufuk Atılgan
tarafından 3 Mart 2015 Salı
HTC bugün düzenlediği etkinlik ile birlikte yeni akıllı telefonunu da duyurdu. One M9 ile aynı anda tanıtımı yapılan Sense 7 arayüzünün, One M8 ve üst modellerinde yıl sonuna kadar yayınlanması bekleniyor.
 

Mobil Dünya Kongresi kapsamında HTC markasının Barselona’da düzenlediği etkinliği 1 Mart tarihinde gerçekleştirildi. One M9 ve RE Grip adlı akıllı bilekliğiyle birlikte RE Vive adlı sanal gerçeklik gözlüğünü de tanıtan HTC, yeni arayüzü Sense 7 sürümünü de resmiyete kavuşturdu.

Sense 6 ile ufak benzerliklere sahip olan arayüz, Google’ın materyal tasarımından etkilenerek yaratılmış gibi gözüküyor. Sense 7 ile en çok ön plana çıkan yenilik ise tema desteği oluyor.

Sense 6’da yer alan tema desteği artık daha başarılı ve işlevsel bir hale getirilmiş durumda. Kişiselleştirme konusunda geliştirilen ve yenilenen arayüz, simgelerden renklere kadar istediğiniz her değişikliği yapabilmenize olanak sağlıyor.

Evlerinizde kullandığınız kısayollar ile iş yerlerinde kullandığınız kısayolların farklılık göstermesi durumunda iki farklı ekran sayesinde konumunuzu seçerek kısayollarınıza Sense 7 sayesinde ulaşabileceksiniz.

Sense 7 güncellemesinin 2015 yılının son dönemlerinde geleceği bilgisi de verildi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons