HTC’de Geri Sayım Başladı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC’de Geri Sayım Başladı

Can Devecioğlu
tarafından 14 Şubat 2013 Perşembe
Duyurusunun üzerinden hayli zaman geçmesinin ardından HTC, 19 Şubat'ta düzenleyeceği etkinlik için, resmi internet sitesinde geri sayacı başlattı.
 

Bir süredir söylentilerle gündemden düşmeyen HTC’nin önümüzdeki hafta salı günü yani 19 Şubat’ta Londra ve New York’ta aynı anda başlatacağı etkinliğin geri sayacı, HTC’nin resmi internet sitesi üzerinden başlatıldı. Sayacın sıradışılığı ise gözlerden kaçmıyor. Çeşitli animasyonlara sahip olan sayaçta her 10 saniyede bir sayacın en sağında yer alan saniye kısmı 1’i gösterdiğinde 1 rakamı yeşile dönerek HTC One ailesine yeni bir üye geleceğini işaret ediyor. Aynı zamanda bu animasyon sırasında arkaplanda HTC’nin duyuracağını düşündüğümüz yeni akıllı telefonun çeşitli fotoğrafaları yer alıyor.

Daha önceki akıllı telefonları için bu denli bir hazırlığa girişmemiş olan HTC’nin duyuracağı yeni cihazın Android dünyasının yeni amiral gemisi olacağını tahmin ediyoruz. Söylentiler doğruysa, HTC One ismine sahip olacağı düşünülen cihazın özellikle ekranının kalitesi ve cihazın üst seviye donanımı, HTC’nin Android cephesindeki payını arttıracak gibi görünüyor. Cihazın fiyatlandırması ve çıkış tarihi olarak herhangi bir iddianın şimdiye kadar ortaya atılmaması ise ilginç.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons