100TL'lik Alışverişe 1 Mini Cooper Kazanma Şansı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

100 TL’lik Alışverişe 1 Mini Cooper Kazanma Şansı

Tufan Yıldız
tarafından 24 Aralık 2015 Perşembe
İnternet sektörünün hızla büyümesiyle birlikte ticaret de bu ağ üzerinden yapılmaya başlandı. Mağazaların internet üzerinde yer alması hem biz müşterilerin hem de marka sahiplerinin işine yarıyor. Zira biz indirimli ürünler alabiliyoruz, onlar da mağaza masraflarından kurtulup daha fazla ürün satabiliyorlar.
 

İnternet sektörünün hızla büyümesiyle birlikte ticaret de bu ağ üzerinden yapılmaya başlandı. Mağazaların internet üzerinde yer alması hem biz müşterilerin hem de marka sahiplerinin işine yarıyor. Zira biz indirimli ürünler alabiliyoruz, onlar da mağaza masraflarından kurtulup daha fazla ürün satabiliyorlar. Peki indirimli alışveriş yapabileceğimiz siteler arasında en çok bize uyanı hangisi? Markafoni indirim, bu konuda başı çeken siteler arasında yer alıyor. Niye mi?

100 TL’lik Alışverişe 1 Mini Cooper Kazanma Şansı

E-ticaret sektörünün ilk isimlerinden biri olan Markafoni, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde bir Mini Cooper kazanma şansı tanıyan bir çekiliş hakkı veriyor size. Üstelik hediyeler sadece Mini Cooper’la, sınırlı değil; 4 Apple Watch’tan birine de sahip olabilirsiniz: bunun için 100 TL’lik bir alışveriş yapmanız yeterli. Üstelik alışverişi Markafoni İndirim Kodu ile yapsanız bile çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Mağazası içerisindeki tüm ürünlerde geçerli olan Markafoni indirim kuponu ile hem dışarı çıkıp yorulmadan alışveriş yapabilir, hem de internet sitesine özel olan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ancak bazı indirimlerin belli ürünlerde geçerli olmadığını da dipnot olarak ekleyelim.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons