Ayyıldız Tİm Rusların İnlerine Girdi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ayyıldız Tİm Rusların İnlerine Girdi

Tufan Yıldız
tarafından 2 Ocak 2016 Cumartesi
Geçtiğimiz günlerde Ayyıldız tim olarak bilinen hacker grubu Anonymous'un inlerine girdi diye yazmıştık. Şimdi de Rusların inlerine giren Ayyıldız Tim, mehter marşlı, Atatürk'lü, milliyetçi mesajlarla Rus sitelerini süsledi!
 

Geçtiğimiz günlerde Ayyıldız tim olarak bilinen hacker grubu Anonymous’un inlerine girdi diye yazmıştık. Şimdi de Rusların inlerine giren Ayyıldız Tim, mehter marşlı, Atatürk’lü, milliyetçi mesajlarla Rus sitelerini süsledi!

Rusya ile yaşanan uçak geriliminden sonra ülkemize yönelik yoğun siber saldırılara el altından destek veren Rusya, milliyetçi hacker grubu Ayyıldız Tim tarafından gereken cevabı aldı.

Ayyıldız Tim hacklediği sitelere, “Türkiye Rusların en zor zamanında her zaman yanında oldu. Avrupa ve Amerika ambargo uyguladığında Türkiye rest çekerek ambargoyu deldi. Siz gittiniz alçak Ermenilerin yanında olup, ‘Sözde Ermeni Soykırımı’nı desteklediniz. Suriye’ye ordunuzu gönderip hiç suçu olmayan Türkmenleri bombaladınız. Masum insanları öldürdünüz” şeklinde notlar da bıraktı.

Ayyıldız Tim, hackledikleri sitelere Mustafa Kemal Atatürk ile Türk bayrağı resimlerini koydu. Siteler açıldığı anda Mehter Marşı çalıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons