Çekmeyen İnternet | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Çekmeyen İnternet

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Çekmeyen İnternet İçin Etkili Çözüm

cekmeyen-internet

Xiaomi Mi WiFi Sinyal Güçlendirici! İnternet kullanımının gün geçtikçe arttığı şu günlerde, internet bağlantısında yaşanan sorunlarda artmaya başlıyor. Bu sorunların başında, iyi çekmeyen internet  veya çekim alanı kuvvetsiz olan internet bağlantısı geliyor. WiFi ağları bazı durumlarda, yeterli derece çekmeyebiliyor. Bu da hem masaüstü bilgisayar kullanıcılarının hem de WiFi üzerinden tablet, mobil cihaz ve laptop bilgisayarlara bağlananların, belli başlı sorunlar yaşamasına neden oluyor. Düşük sinyal gücünün getirdiği, internet bağlantısında kopma sorunları ise, kullanıcıların işlerinin bölünmesine sebep olabiliyor.

Bu sorunların çekmeyen internet çözümlerinde kullanabileceğiniz, etkili bir sinyal güçlendirici anten olan Xiaomi WiFi Sinyal Güçlendirici Anten, Xiaomi tarafından üretilmiş etkili bir aparat. Bu sayede duvar ya da benzer engellerin sebep olduğu, mesafe nedeniyle de yaşanan internet sinyali düşüklüğü gibi sorunların önüne geçen Sinyal Güçlendirici Anten, kablosuz ağların çok daha geniş bir alanda sorunsuz çekmesini sağlıyor. Ancak bilinen bir gerçek var ki, birçok Sinyal Güçlendirici Anten kullanıcıların sahip olduğu modemler ile kolay kolay eşleşmiyor.

Bu da yeni bir modem masrafı anlamına geliyor. Xiaomi WiFi Sinyal Güçlendirici antende, manuel yollarla modem ve anteni bir araya getirme şansı yaratılmış. Böylelikle USB aracılığı ile, modem ve anten birbirine bağlanarak kolayca eşleşme yapılabiliyor. Bu eşleştirme yapıldığınıda, mavi ışığın yanması eşleşmenin doğru şekilde yapıldığı anlamına geliyor. Eşleşme tamamlandıktan sonra ise, ihtiyaç duyduğunuz anlarda sinyal güçlendirici anteni, USB adaptör aracılığı ile güç kaynağına bağlamanız yeterli oluyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons