Dailymotion'dan Yeni Hizmet Dailymotion+ | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Dailymotion’dan Yeni Hizmet Dailymotion+

Tufan Yıldız
tarafından 19 Şubat 2013 Salı
Dünyadaki en popüler video sitelerinden birtanesi olan Dailymotion'dan yeni hizmet Dailymotion+ geliyor.
 

Dünyada hatrı sayılır bir şekilde popüler olan video sitesi Dailymotion’dan yeni bir hizmet geliyor. Dailymotion+ olarak isimlendirilen hizmet için ülkemizde bulunan MCD video ile anlaşma sağladı.

Mart ayında yayına girmesi beklenen Dailymotion+’ın kataloğunda bulunan yerli yabancı bir çok film bulunuyor. Herhangi bir reklamla boğulmayacak olan bu hizmete masaüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarımızdan ulaşabileceğiz. Konu ile ilgili Global İçerikten Sorumlu Müdür Yardımcısı Martin Rogard “Dailymotion, parlak bir geleceğe doğru yepyeni bir adım atıyor.” açıklamasını yaparken, Dailymotion Premium İçerik Müdürü Amandine Durr “Türkiye’de birçok yabancı film sinema salonunda gösterime girmiyor. Dailymotion+ gibi bir servise duyulan talep oldukça büyük. Fransa’da açtığımız abonelikli çocuk servisi Kids+’in ardından bölgesel odaklı premium içerik stratejileri üzerine eğilmeye başladık” açıklamalarını yapıyor.

Kabul edilebilir fiyatlarla hizmet alabileceğimiz Dailymotion+ önümüzdeki Mart ayında yayına girmesi bekleniliyor. Ayrıca Dailymotion+’ın ne denli ilgi görüp görmeyeceğini ise hep beraber göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons