En Çok Satılan Web İçerikleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En Çok Satılan Web İçerikleri

tarafından 28 Kasım 2016 Pazartesi

 

En Çok Satılan Web İçerikleri

– Responsive içerikler – Logo Banner Button ve İcon Tasarımları – Vektörel Tasarımlar – Görsel altyapı malzemeleri Bu dört başlık altında sergilenen içerikler envato market gibi platformlarda en çok satılan web içerikleridir. Özellikle Responsive tasarımın her tarzı revaçta. En çok satılan ve alıcı bulunan içeriğe sahip sayfa sahiplerinin ürettiği içerikler genelde özgün sade ve işlevsel. Görsel web sayfası elemanlarının zevke göre kolayca değiştirilebileceği tasarımlar çok alıcı bulunuyor. Üretilen içeriğin bir çok farklı tarz ve renkte varyasyonlarıyla daha fazla seçenek sunanların içerikleri daha çok tutuluyor.
en-cok-satilan-web-icerikleri
Envato Markette İhtiyaçlar doğrultusunda yaptığınız aramaları filtrelerseniz, kullanıcıların daha çok hangi tarzlara ilgi duyduğunu görebilirsiniz. Üreteceğiniz materyallerin kullanışlı olması anlaşılır olması ve sunumumuzun dikkat çekiciliği size çok şey kazandırıyor. Alıcı buldukça referansınız ve alıcıların sizlere olan ilgisi o nispette artıyor. Bunun dışında hazır logo tasarımlarını satabileceğiniz siteler var. Stocklogos, buna bir örnek. ayrıca Adobe bünyesinde hizmet veren Fotolia gibi sitelerde Web sayfaları için alt yapı oluşturacak görsellerinizi, vektörel çizimlerinizi ve videolarınızı satabilirsiniz. Buradaki başarınız tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda. Herkes bir şeyler üretebiliyor bunun yanında her üretilen içerik de alıcı bulmuyor. Ne kadar emek sarf ederseniz edin. Mutlaka birilerinin ihtiyacını karşılayacak malzemeniz yoksa alıcınız olmaz. İnternet aleminde bir çok platformda gezinip duruyoruz. Çoğumuz Facebook gibi sitelerde vakit öldürüyor. Oyunlarla geçirdiğimiz vakit bizim kaybımızdır. Kendimize yararlı bir uğraş edinip bu konuda kendimizi geliştirmenin maddi ve manevi olarak çok yararını göreceğimiz bir gerçektir. Hayattan anlamlı şekilde istifade edip bunu avantaja çevirmek elimizdedir. İşte bunun için bizler ……….. sitesi olarak sizler için en faydalı olacağına inandığımız hususları paylaşıyoruz. Hep bir adım önde olmanız için yararlı içerikler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Sayfalarımızda reklam kirliğine yer vermiyoruz. Güncel kalmak ve gündemi takip etmek adına bizden faydalanacağınız çok konuya değindik ve hızla yenilenip gelişiyoruz. Bizi takip etmek ve bizimle olmak sizin ayrıcalığınızdır.


Toplam 1 Yorum Var

  1. Ulaş İbrahim dedi ki:

    Aslında bir yol gösterici bir harita lazım bu işe başlamak için bana kalırsa…

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons