Hotmail Ücretsiz Kayıt Ol | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Hotmail Ücretsiz Kayıt Ol

tarafından 20 Ağustos 2016 Cumartesi

 

HOTMAİL KAYIT OL

Hotmail’e kayıt olmak aslında çok kolay. Yapmanız gereken tek şey iki dakikanızı ayırarak bir hotmail hesabı oluşturmak. Bunu nasıl yapacağınızı size detaylı bir şekilde aktaracağım. Öncelikle yapmanız gereken, google arama motoruna “Hotmail kayıt ol” yazarak aratmak veya dilerseniz www.signup.live.com, isimli web adresine tıklayarak kayıt sitesine otomatik olarak giriş sağlayabilirsiniz.

Hotmail kayıt sitesine giriş sağladığınızda karşınıza gelen formu doldurmanız gerekmekte. Sizinle ilgili istenen tüm bilgileri titizlikle ve doğru olarak doldurmanız ileride hesabınızla ilgili sorun yaşamamanız açısından önemlidir. Bu formda yer alan bilgilere dilerseniz bir göz atalım.

AD SOYAD: Öncelikle ad ve Soyadı kısımlarını kimliğinizde yazan şekliyle forma eklemeniz gerekmekte.

KULLANICI ADI: Kullanıcı adınızı oluştururken lütfen seçici davranınız, hesabınızın adını kullanım amacınız doğrultusunda seçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Hesap isminizi belirledikten sonra, outlook, hotmail olarak verilen seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz.

PAROLA: En önemli noktalardan biri ise parola belirleme kısmıdır. Güvenliğinizin üst düzey olabilmesi için belirlediğiniz parolanın kolay çözülemeyecek bir yapıda olması gerekmekte. Bunun için lütfen büyük harfleri, küçük harfleri, rakam ve işaretleri bir arada kullanınız. Sanal güvenliğinizin sağlanabilmesi açısından bu tedbir önemlidir.

ÜLKE/BÖLGE: Ülke/Bölge seçiminizi yaşadığınız ülkeye göre belirlemeniz gerekmekte.

DOĞUM TARİHİ: Doğum Tarihinizi kimliğinizdeki tarihe göre seçmelisiniz.

CİNSİYET: Eğer cinsiyetinizi belirtmek istemiyorsanız, bu bölümü belirtilmedi olarak gösteriniz.

HESAP GÜVENLİĞİ: Hesabınızın parolasını unutmanız gibi durumlarda güvenli bir şekilde yeni parola edinmeniz için telefon ve diğer e-posta kısımlarını doğru bir şekilde girmelisiniz. Lütfen bu bölümde verdiğiniz iletişim adreslerinin size ait olmasına özen gösterin. Hesap güvenliğinizin sağlanabilmesi açısından bu bilgiler ayrı bir önem taşımaktadır. Eğer parolanızı unutursanız, hotmail’e giriş yaptığınız bölümden “Parolanızı Unuttunuz mu?” isimli sekmeye tıklayarak telefon ve diğer e-posta bilgilerinizi belirterek sizinle iletişime geçilmesini sağlarsınız.

SON OLARAK: Formda yer alan tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olduktan sonra resim olarak gösterilen karakterleri aşağıda ki kutucuğa doldurduktan sonra “Hesap oluşturun” sekmesine tıklayabilirsiniz.

NOT: Eğer hatalı bilgiler girdiyseniz kaydınızın onaylanması için sizden doğru bilgileri girmeniz istenecektir. Kırmızı renkle gösterilen hatalı bilgileri düzelterek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons