Mega’nın Hizmetleri Artarak Devam Edecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mega’nın Hizmetleri Artarak Devam Edecek

Can Devecioğlu
tarafından 18 Şubat 2013 Pazartesi
Son yılların en olaylı isimlerinden bir tanesi olan Kim Dotcom, yeni servisi Mega'nın daha kapsamlı bir hal alacağını ve hizmetlerinin artacağını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.
 

Mega Upload’ın sahibi Kim Dotcom’un yeni projesi Mega, şimdilik yalnızca depolama hizmeti veren bir internet sitesi. Ancak Kim Dotcom’un Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaları dikkate alacak olursak, firmanın önümüzeki aylarda hayli geniş bir hizmet ağı olacağını öngörebiliriz. Bulut depolamanın yanı sıra e-posta servisi, sesli ve videolu chat servisi  ve bunları mobil olarak da kullanıcılarına sunacağını dile getirirken, mevcut online hizmetler hakkında da çeşitli uyarılarda bulunmayı ihmal etmiyor.

Gmail, Skype ve iCloud gibi Amerikan kaynaklı ve Amerikada barınan firmaların hizmetlerinin güvenli olmadığını, bu tarz hizmeteler için Amerika dışında konumlandırılmış firmalardan hizmet almak gerektiğini belirten Kim Dotcom, kendi internet sitesi Mega’nın da yayınını yaptığı Yeni Zelanda’yı tavsiye ediyor. Diğer yandan online film servisi üzerinde çalışmalarının devam ettiğini bildiğimiz Kim Dotcom’un önümüzdeki günlerdeki faaliyetlerini yakından takip edeceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons