Mozilla Firefox 19 Sürümü İndirilebilir Durumda | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mozilla Firefox 19 Sürümü İndirilebilir Durumda

Can Devecioğlu
tarafından 20 Şubat 2013 Çarşamba
Tarayıcı dünyasının önemli oyuncularından Firefox, masaüstü ve mobil platformlarda Firefox 19 sürümünü duyurdu.
 

Bir zamanlar tarayıcı dünyasının yıldızı olan Firefox, zaman içerisinde ciddi bir kullanıcı kitlesi kaybetmiş olsa da diğer yandan mevcut kitlesi, Firefox’a oldukça sadık. Ağırlıklı olarak geliştiriciler tarafından kullanılan Firefox, yapılan güncelleştirmeler ve iyileştirmeleri de zaten bu yönde yapıyor. Ancak tabii ki diğer yandan Chrome ile arasındaki performans farkından da bahsetmek gerek. Firefox tarayıcı dünyasının en hızlı alternatifi olmasa da ilk 3’ün içerisinde daima yer alacaktır.

Haberimizin konusuna gelecek olursak, Firefox, hem Android hem de Windows platformu için çeşitli yenilikler içeren bir güncelleme yayınladı. Masaüstü platformlarında Firefox 19 sürümü, Android platformu için ise Firefox 19.0 sürüm numarasıyla güncelleştirmeyi duyuran Firefox, her iki platform içinde ciddi performans optimizasyonları içeriyor. Bu sebeple mobil tarafta minimum sistem gereksinimlerini tekrar güncelleyen Firefox, bunun yanı sıra tarayıcının içerisine bir PDF görüntüleyicisi yerleştirdi. Özellikle ilk açılış hızında yapılan iyileştirmeler Firefox’un performans konusuna verdiği önemi tekrar gündeme getirdi.

Performans ve PDF görüntüleyicisi dışında HTML5 ve CSS ile ilgili iyileştirmeler ile mevcut hata düzeltmelerinide elde geçiren Mozilla ekibinin bu yeni güncelleştirmesini denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons