Mozilla Firefox'a Yeni Özellikler Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mozilla Firefox’a Yeni Özellikler Geliyor

Tufan Yıldız
tarafından 28 Kasım 2014 Cuma
Dünyanın en çok tercih edilen tarayıcılarından olan Mozilla Firefox yeni özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmayı planlıyor. Detaylar haberimizin devamında.
 

Google Chrome’un en dişli rakibi olarak gösterilen Mozilla Firefox yeni özellikleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni özelliklerini resmi bloğundan duyuran Mozilla, yakın zamanda yeni özelliklerinin hizmete sunulacağının müjdesini verdi. Kullanıcıların kullanımını kolaylaştırmaya odaklı olan bu yenilikler Firefox’u bir adım daha ileriye taşıyacağı aşikar. Sözü fazla uzatmadan ne tür özelliklerin Mozilla Firefox’a ekleneceğini ele alalım.

Arama özelliğinde yeniliğe giden Mozilla, artık tek taraflı aramalara son veriyor. Örnek vermek gerekirse kullanıcı Wikipedia üzerinden bir konuyu aramak istiyorsa arama bölümünde Wikipedia’yı işaretlemesi yeterli olacaktır. Böylece kullanıcılar aradığı konuya direkt olarak Wikipedia üzerinden erişebilecek.

Ayrıca dil tercihine göre arama motoru seçme özelliği de Firefox’a eklenecek. Kullanıcılar varsayılan arama motorun dışında arama sonuçlarına erişebilecek. Yeni özellikleriyle oldukça dikkat çekecek olan Firefox’un henüz bu özellikleri ne zaman kullanıma sunacağı bilinmiyor. Fakat kısa bir süre sonra yeni özellikli Firefox ile tanışacağız.

:: Mozilla Firefox kullanıyor musunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons